Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Кременчуці

Біда наркотичної залежності може постукати в будь-яку сім’ю. У більшості випадків, щоб впоратися з цією проблемою і повернути чоловіка до нормального життя, потрібна професійна допомога. Пройти комплексне лікування наркоманії в Кременчуці (Полтавська область) можна, зателефонувавши до місцевої філії наркологічного Всеукраїнського центру «Медікон»!

Комплексне лікування від наркотиків в Кременчуці

Наркологічний центр в Кременчуці пропонує пацієнтам комплексну допомогу, спрямовану на вирішення проблеми наркозалежності.

В першу чергу, кваліфікований фахівець-нарколог в Кременчуці здійснює детоксикацію організму пацієнта. На цьому етапі усувається наркотична ломка, людина очищається від токсинів, залишків наркотичних речовин. Фахівці «Медікон» використовують, переважно, біологічні методи детоксикації: потіння в сауні, фізичні вправи, вітамінотерапію і прийом сорбентів. В результаті детоксикації усувається хімічна залежність чоловіка від речовин наркотичного характеру.

Подальше лікування від наркотиків в Кременчуці носить психологічний характер. З пацієнтом працюють професійні психологи і психотерапевти, які формують в ньому правильні мотивації для подальшого лікування і придбання навичок тверезого життя, допомагають побороти депресивний стан, підняти самооцінку, навчитися контактувати з соціумом.

У центрі «Медікон» практикуються заняття групової психотерапії, зокрема, робота по знаменитій у всьому світі програмі «12 кроків». Таким чином, у пацієнта з’являються нові здорові зв’язки, зміцнюються мотивації, з’являється можливість поглянути на себе з боку і повірити у власні сили. Крім того, перебування в оточенні однодумців, які також борються з проблемою наркотичної залежності, буде дуже корисним для чоловіка в період реабілітації, після виписки з наркологічного центру.

Лікування наркоманії в Кременчуці

Активно застосовуються в центрі «Медікон» методи Генштальд-терапії, трудотерапії, сімейної психотерапії. В результаті, людина поступово, крок за кроком, щодня працюючи над собою, знову вчиться жити і функціонувати без наркотичних речовин, а допомагає йому в цьому ціла команда професіоналів: медиків, психологів, наркологів, психотерапевтів, консультантів з питань хімзавісімості.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Реабілітація в наркологічному центрі в Кременчуці

Наркодиспансер в Кременчуці наркоцентру «Медікон» велике значення приділяє реабілітації і соціальній адаптації своїх пацієнтів. Після виписки людину не можна залишати без підтримки, адже це веде до нового зриву і рецидиву захворювання. Для того щоб впоратися зі спокусою знову повернутися в наркотичний полон, зуміти подолати накопичені проблеми, налагодити відносини з близькими людьми і знайти своє місце в суспільстві – колишньому наркозалежному потрібен час, а також допомога професійних психологів.

Співробітники наркологічного центру «Медікон» в Кременчуці, забезпечують пацієнтові терапевтичний супровід протягом 6 місяців після виписки. У цей період людина індивідуально працює з психологом, відвідує тренінги і семінари, сеанси сімейної психотерапії, продовжує працювати в групах взаємодопомоги. Всі ці методи дозволяють, якщо не виключити можливість рецидиву, то істотно її мінімізувати і прискорити сам процес соціальної адаптації колишнього наркозалежного.

Фахівці центру працюють з членами сім’ї пацієнта, адже найчастіше правильна поведінка близьких, їх підтримка і розуміння – основна умова, що дозволяє подолати спокусу і запобігти поверненню людини в наркотичний полон!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі