Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Лубнах

Повноцінне, комплексне лікування наркоманії в Лубнах (Полтавська область) – тепер стало реальністю! Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», що діє більше 10 років і встиг прекрасно зарекомендувати себе, відкрив діючу філію і в цьому місті!

Принципи лікування від наркотиків в Лубнах

Успішне позбавлення від наркозалежності передбачає дотримання певних принципів, які ефективно застосовує на практиці наркологічний центр в Лубнах «Медікон»:

  1. Комплексний підхід. Лікування від наркотиків в Лубнах в наркологічному центрі «Медікон» здійснюється методами детоксикації і психотерапії. Застосування даних методик дозволяє усунути, як фізичну, так і психологічну залежність від наркотичних речовин.
  2. Формування мотивацій. Успішне лікування можливе тільки в тому випадку, якщо людина усвідомлює свою проблему і має бажання лікуватися. Фахівці наркологічного центру «Медікон» намагаються не використовувати методи гіпнозу і кодування, які, по суті, є насильством над особистістю. Величезне значення приділяється формуванню у людини правильних мотивацій за допомогою індивідуальних психологічних консультацій, занять групової і сімейної психотерапії.
  3. Кваліфікований персонал. У центрі «Медікон» працюють тільки справжні професіонали своєї справи – досвідчені наркологи, психологи і психотерапевти, які мають відповідні ліцензії, крім того, великий досвід у вирішенні проблем наркозалежності.
  4. Умови проживання. Наркодиспансер в Лубнах центру «Медікон» проводить лікування пацієнтів в умовах госпіталізації. Така міра необхідна для того, щоб ізолювати хворого від звичного середовища, захистити від «псевдодрузів», які заохочують його наркозалежність, виключити можливість придбання алкогольних напоїв або наркотиків. Крім того, співробітники центру «Медікон» дбають про те, щоб пацієнт, по можливості, відчував себе максимально комфортно, правильно і збалансовано харчувалася. Велике значення має і організація дозвілля пацієнтів, яка дозволяє зробити життя більш яскравим і насиченим.
  5. Індивідуальний підхід. Вибираючи методи детоксикації і психологічної реабілітації, нарколог в Лубнах – спеціаліст центру «Медікон» орієнтується не на загальні схеми, а на індивідуальні особливості конкретного пацієнта. Лікування починається з попередньої діагностики і тільки після цього для людини розробляється оптимальний, індивідуальний терапевтичний курс.
  6. Соціальна адаптація. Щоб уникнути рецидиву наркозалежності, важливо допомогти людині соціально адаптуватися після виписки. Для цього фахівці центру «Медікон» забезпечують своїм клієнтам комплексний терапевтичне супровід протягом півроку.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Як звернутися в наркологічний центр в Лубнах

Отримати допомогу в наркологічному центрі «Медікон» може будь-яка людина, що страждає наркотичною залежністю, а також його родичі. Для цього необхідно просто зателефонувати за контактним номером філії центру, що діє в місті Лубни. Залежно від ситуації, співробітники центру «Медікон» запропонують вам госпіталізацію (з можливою безкоштовною доставкою в лікувальний заклад) або ж виклик фахівців на дім для надання екстреної допомоги!

Лікування наркоманії в Лубнах

Наркологічний центр «Медікон» працює в цілодобовому режимі, без вихідних, тому зробити дзвінок ви можете в будь-який час! Ми гарантуємо дбайливе і шанобливе ставлення до кожного пацієнта, розумну, демократичну вартість лікування і помітне поліпшення стану наркозалежного вже в перші дні терапевтичного курсу!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі