Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Миргороді

Миргород – досить популярне курортне місто. Велика кількість приїжджих і доступність наркотичних речовин призвело до широкого поширення наркозалежності серед молодого покоління. Якщо проблема наркоманії торкнулася когось із членів вашої родини, то не зволікайте, а зверніться до місцевої філії наркологічного центру «Медікон», що надає комплексне і ефективне лікування від наркотиків в Миргороді!

Медична допомога при лікуванні наркоманії в Миргороді

Потрібно розуміти, що наркозалежний – це, в першу чергу, хвора людина, що потребує професійної медичної допомоги. Кваліфікований нарколог в Миргороді після попередньої діагностики проведе якісну детоксикацію, необхідну для усунення хімічної залежності, а також очищення організму.

Методи детоксикації підбираються для кожного хворого в індивідуальному порядку. Детоксикація необхідна, щоб усунути або максимально полегшити болісний стан, іменований наркотичної ламкою. Вкрай рідко людині вдається впоратися з ломкою самостійно і часто це тягне вкрай несприятливі наслідки для його здоров’я, тому краще не ризикувати, а звернутися до професіоналів!

У випадках важкої інтоксикації, при отруєнні хімічними речовинами або передозуванні може виникнути загроза для життя пацієнта. У таких випадках, рідним потрібно в терміновому порядку викликати додому фахівців наркологічного центру «Медікон» в Миргороді, які проведуть заходи щодо екстреної детоксикації.

Лікування наркоманії в Миргороді

Психологічна допомога під час лікування від наркотиків в Миргороді

Усунення фізичної залежності від наркотику – лише перший крок на шляху до перемоги над наркозалежністю. Ефективне лікування наркоманії в Миргороді неможливо без проведення курсу психотерапії і соціальної реабілітації. Наркологічний центр в Миргороді пропонує грамотну, професійну психологічну допомогу, як самим пацієнтам, так і членам їх сім’ї.

Протягом усього терапевтичного курсу, а також періоду реабілітації, з людиною працюють кваліфіковані психологи і психотерапевти. Лікування включає в себе індивідуальні і сімейні психологічні консультації, колективні заняття психотерапією, роботу в групах взаємодопомоги. Наркодиспансер в Миргороді центру «Медікон» широко практикує елементи Генштальд-терапії, трудотерапії, програму поетапної соціальної підтримки.

Відео з лікування наркоманії від Болдирйов Олег Юриєвич

Реабілітаційний період в наркологічному центрі в Миргороді

Після завершення курсу лікування та виписки пацієнта, психотерапія залишається як і раніше актуальною. Адже повертаючись у звичне середовище, стикаючись з проблемами реального життя, людина піддається величезній спокусі знову почати шукати розраду в наркотику. Тому в реабілітаційний період так важливо забезпечити пацієнтові терапевтичний супровід, допомогу і підтримку професіоналів.

Протягом 6 місяців після виписки з клініки пацієнт продовжує відвідувати психолога, ходити на тренінги і семінари, відвідувати сеанси сімейної психотерапії і працювати в групах взаємодопомоги. Людина може отримати необхідну медичну допомогу, проконсультуватися з фахівцем у сфері хімічної залежності. Фахівцями наркологічного центру «Медікон» ведеться активна психологічна робота з ближнім оточенням колишнього наркозалежного. Психологи допомагають пацієнту вибудувати принципово нові і довірчі відносини з членами своєї сім’ї.

Ефективність даної методики дуже висока! Згідно зі статистичними даними, близько 50%, що пройшли курс лікування і реабілітації в центрі «Медікон», повністю звільнилися від наркотичної залежності і повернулися до нормального, повноцінного життя!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі