Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Дубні

Якщо в ваш дім постукала така біда, як наркотична залежність, необхідно якомога швидше звернутися за допомогою до професіоналів. Пам’ятайте, чим раніше буде розпочата реабілітація, тим більше шансів на досягнення стійких позитивних результатів. Пройти ефективне, комплексне лікування наркоманії в Дубні (Рівненська область) можна в місцевому відділенні реабілітаційного центру «Медікон».

Чим ми можемо допомогти в лікуванні від наркотиків в Дубні?

Наркологічний центр в Дубні «Медікон» має в своєму арсеналі всі необхідні ресурси, сертифіковані методики і кваліфікований персонал для успішної боротьби з наркоманією. Наркозалежним пацієнтам в центрі «Медікон» надається допомога медичного і психологічного характеру.

В першу чергу, досвідчений нарколог в Дубні проводить детоксикацію організму, яка допомагає вивести хворого з важкого стану наркотичної ломки, позбавити його від хімічної залежності. Для цих цілей використовуються наступні методики:

 • антідодна терапія;
 • медикаментозна терапія (застосування седативних, заспокійливих, знеболюючих препаратів);
 • кодування;
 • підшивання;
 • введення сорбентів в шлунково-кишковий тракт;
 • вітамінотерапія;
 • відвідування сауни;
 • фізичні навантаження;
 • внутрішньовенне введення антагоністів, які витісняють залишки наркотичних речовин під наркозом.

Методи детоксикації підбираються за індивідуальною схемою, з урахуванням характеру прийнятих пацієнтом наркотичних речовин і ступеня тяжкості його стану.

Подальше лікування від наркотиків в Дубні в центрі «Медікон» направлено на надання психологічної допомоги. Усунення психологічної залежності від вживання речовин наркотичного характеру здійснюється наступними методами:

 • Гештальд-терапія;
 • трудотерапія;
 • аутотренінги;
 • релаксація;
 • сеанси системного сімейного психоаналізу;
 • програма поетапної соціальної підтримки;
 • емотивно-раціональні методи;
 • колективні заняття згідно з принципами програми «12 кроків».

Лікування наркоманії в Дубні

Подальша реабілітація спрямована на фіксацію отриманих результатів, допомогу пацієнту налагодити своє життя, відновитися в соціальній і професійній сфері. Після виписки з реабілітантами працюють психологи, психотерапевти, соціальні працівники. Пацієнт продовжує відвідувати тренінги, займатися в групах взаємодопомоги. У центрі працюють батьківські групи, які допомагають членами сім’ї реабілітанта поміняти своє ставлення до наркоманії, зрозуміти проблеми хворого і допомогти йому повернутися до нормального життя. Це важливий момент, адже підтримка і здорова атмосфера в сім’ї необхідна для повноцінної реабілітації колишнього наркозалежного.

Виклик нарколога на дім – послуга наркологічного центру в Дубні

Виклик нарколога на дім – одна з найбільш затребуваних послуг, яку пропонує наркодиспансер в Дубні «Медікон». Звернутися до фахівця необхідно при передозуванні, отруєнні, стані важкої наркотичної ломки, коли людина потребує невідкладної медичної допомоги. Спеціаліст центру «Медікон» в будь-який час доби проведе детоксикацію організму, купірує прояви абстинентного синдрому, нормалізує фізичний і емоційний стан хворого, очистить його організм від наркотиків. Крім того, кваліфіковані фахівці центру «Медікон» нададуть необхідну психологічну допомогу членам сім’ї пацієнта, проведуть з ним мотиваційні бесіди, розроблять план лікування і допоможуть з безкоштовною доставкою хворого в лікувальний заклад. Можливе також лікування наркотичної залежності в домашніх умовах.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі