Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Костополі

Відкриття Костопільської філії Всеукраїнського реабілітаційного центру «Медікон» уможливило кваліфіковане, комплексне лікування наркоманії в Костополі. Звернутися за допомогою можна, зателефонувавши за контактним номером телефону центру «Медікон» в Костополі або написавши на електронну пошту.

Про наркодиспансер в Костополі «Медікон»

Наркологічний центр в Костополі є одним з відділень реабілітаційного центру «Медікон», який успішно і продуктивно працює на території України вже більше 11 років. Мережа наркологічного центру «Медікон» включає в себе 14 відділень, що діють в різних українських містах. Фахівці центру «Медікон» за час своєї роботи випустили 1274 реабілітантів, повернувши їх здорове повноцінне життя.

Лікування від наркотиків в Костополі, в наркологічному центрі «Медікон» – це комплексна допомога кваліфікованих наркологів і психотерапевтів, ліцензовані програми детоксикації та ефективні, відмінно зарекомендувавші себе у всьому світі методики психологічної корекції.

У центрі «Медікон» створені всі умови для одужання і відновлення наркозалежним. Ми надаємо своїм пацієнтам комфортабельні умови проживання, збалансоване, правильне харчування, організацію дозвілля та цілодобову допомогу фахівців високого класу. У центрі працює сауна, спортивні, тренажерні зали – адже інтенсивні фізичні навантаження – важливий етап в реабілітації пацієнтів.

Лікування наркоманії в Костополі

Наркологічний центр «Медікон» надає психологічну допомогу членам сім’ї наркозалежних, пропонуючи такі послуги, як виклик нарколога на дім, проведення екстреної детоксикації, примусове лікування, безкоштовна доставка пацієнтів в клініку. Безсумнівною перевагою центру є анонімність і суворе дотримання політики конфіденційності.

Чим ми можемо допомогти в лікуванні від наркотиків в Костополі?

Наркодиспансер в Костополі «Медікон» проводить комплексне лікування наркотичної залежності, що носить системний характер. На відміну від інших лікувальних установ подібного профілю ми не обмежуємося проведенням детоксикації, оскільки виведення хворого зі стану ломки – це лише усунення хворобливої симптоматики, а для повноцінного лікування необхідна психологічна корекція.

Досвідчений нарколог в Костополі під час вступу хворого в клініку проводить детоксикацію організму, допомагаючи усунути абстинентний синдром і позбутися від фізіологічної тяги до наркотику. Наші фахівці вважають за краще використовувати безпечні, біологічні методи детоксикації (сауна, дієтотерапія, вітамінотерапія, спортивні тренування), проте в деяких випадках не обійтися без медикаментозної терапії. Наші наркологи використовують тільки ліцензовані методики і мають великий досвід роботи, тому процес детоксикації проходить успішно більш ніж в 97% випадків.

Подальша допомога носить психологічний характер. Завдяки індивідуальним психологічним консультаціям, Гештальд-терапії, сеансам сімейної психотерапії, технікам релаксації і автотренінгів, поведінкової психотерапії, фахівці центру «Медікон» з успіхом досягають наступних цілей:

  • формування здорових мотивацій;
  • придбання навичок тверезого життя в соціумі;
  • відновлення зруйнованих в результаті наркозалежності міжособистісних відносин;
  • пошук нових цілей, інтересів, способів самореалізації;
  • формування здорових звичок і потреби у веденні тверезого способу життя;
  • актуалізація духових цінностей.

Соціальна реабілітація досягається завдяки трудотерапії, колективних психотерапевтичних занять за програмою «12 кроків», роботі в групах взаємодопомоги. Для рідних пацієнта діють спеціальні батьківські групи.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі