Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Сарнах

Оскільки в Сарнах немає власного наркодиспансеру, то раніше за отриманням кваліфікованої допомоги місцевим жителям доводилося шукати наркоклініку в Рівному, Львові чи Києві. Однак тепер стало можливим професійне лікування від наркотиків в Сарнах, і отримати допомога можна, звернувшись в місцеве відділення реабілітаційного центру «Медікон».

Комплексний підхід до лікування наркоманії в Сарнах

Основна перевага, яка вигідно відрізняє наркологічний центр в Сарнах «Медікон» від інших лікувальних установ, – це анонімність і комплексний підхід до вирішення проблеми наркотичної залежності.

Практика довела, що витоки наркозалежності лежать в глибинних особистісних проблемах, психологічних травмах. Тому програму детоксикації, яку проводить в центрі «Медікон» кваліфікований нарколог в Сарнах – це тільки перший етап на шляху до повного одужання. Детоксикацію проводять біологічними методами, медикаментозно, шляхом підшивки і кодування, методами антідодной терапії.

Оптимальний спосіб очищення організму від залишків речовин наркотичного характеру і токсинів підбирається за індивідуальною схемою. Остаточне усунення хімічних залежностей та відновлення фізичного здоров’я хворого досягається завдяки прийому вітамінно-мінеральних комплексів, здорового способу життя, раціонального дієтичного харчування, потіння в сауні і активних занять спортом.

Лікування наркоманії в Сарнах

Психологічне лікування наркоманії в Сарнах, в реабілітаційному центрі «Медікон» направлено на формування у пацієнта здорових мотивацій, виявлення внутрішніх проблем, які спровокували розвиток наркозалежності, корекцію моделі поведінки, формування стійкого бажання жити тверезим життям. Повноцінний курс реабілітації триває близько півроку і його результатом стає позбавлення хворого від психологічної залежності, придбання навичок тверезого існування, підвищення якості життя в особистісному, сімейному, професійному плані.

Психологічна реабілітація в наркологічному центрі «Медікон» проводиться наступними методами:

  • індивідуальні психологічні консультації;
  • сімейна психотерапія;
  • Гештальд-терапія;
  • трудотерапія;
  • заняття в групах співзалежних за програмою «12 кроків»;
  • когнітивно-бихевиоральное методи;
  • методика мотиваційного посилення.

Як змусити людину лікуватися в умовах наркологічного центру в Сарнах?

На жаль, згідно зі статистичними даними, не більше 5% наркозалежних здатні прийняти самостійне рішення про проходження лікувального курсу. Пацієнт перебуває в стані ілюзій і заперечень, його психіка знаходиться в полоні наркотичного дурману. Саме тому людина заперечує власну залежність від наркотика, відмовляється від лікування і ніякі доводи і умовляння близьких не здатні змінити його рішення. У таких ситуаціях, необхідна допомога справжніх професіоналів, яку пропонує наркодиспансер в Сарнах «Медікон».

Відразу відзначимо, що примусове лікування наркотичної залежності не передбачає насильства, скоріше – це робота над внутрішніми мотиваціями пацієнта при відсутності початкового бажання наркозалежного брати участь в терапевтичному процесі.

Фахівці центру «Медікон» в Сарнах можуть в домашніх умовах провести заходи щодо екстреної детоксикації, поговорити з пацієнтом, допомогти йому усвідомити згубну дію наркотиків на всю його життя і необхідність подальшого лікування. Професійні психологи зможуть знайти потрібні аргументи і акуратно підштовхнути хворого до добровільного позбавлення від наркозалежності. Також співробітники центру готові забезпечити хворому безкоштовну доставку в клініку, з гарантією поліпшення його стану вже за одну добу перебування в центрі.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі