Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Вараші

Лікування наркоманії в Вараші вимагає надання спеціалізованої професійної допомоги, яку можна отримати тільки в спеціалізованій установі. Реабілітаційний центр «Медікон», відомий своєю успішною роботою по всій Україні, відкрив місцеве відділення в місті Вараш Рівненської області. Наркодиспансер в Вараші «Медікон» працює цілодобово, надаючи населенню повний комплекс послуг, спрямованих на боротьбу з наркотичною залежністю.

Програма лікування наркоманії в Вараші

Лікування від наркотиків в Вараші, яке пропонує пацієнтам реабілітаційний центр «Медікон», починається з правильної мотиваційної програми, адже без щирого бажання самого хворого позбутися залежності, домогтися стійких, позитивних результатів – неможливо. Тому досвідчені наркологи та психологи проводять мотивуючі бесіди, що дозволяють хворому усвідомити необхідність лікування, усіх неминучіх негативних наслідків наркоманії, після чого розробляють для нього індивідуальний лікувально-реабілітаційний курс.

Лікування наркоманії в Вараші

Програма лікування наркотичної залежності в центрі «Медікон» включає в себе наступні, послідовні етапи:

  1. Діагностика – дозволяє виявити стаж наркотичної залежності, наявність або відсутність психологічної схильності до наркоманії, характер прийнятих пацієнтом наркотичних речовин і загальний стан його здоров’я. На основі результатів діагностики і попередньо зібраного анамнезу нарколог в Вараші, а також психологи, розробляють для хворого оптимальну схему лікування, яка буде найбільш ефективною в конкретному випадку.
  2. Детоксикація – зняття ломки, усунення ознак абстинентного синдрому проводиться біологічними і медикаментозними методами (антідодна терапія, крапельниці, підшивання, фізичні навантаження, потіння в сауні, дієта, вітамінотерапія). Програма детоксикації спрямована на інтенсивне виведення з організму хворого токсинів, залишків наркотичних речовин і продуктів їх розпаду. Методи очищення підбираються індивідуально, а кінцева мета детоксикації, крім поліпшення стану здоров’я, – усунення фізіологічної залежності від наркотику.
  3. Реабілітація – спрямована на нормалізацію фізичного та емоційного стану. З пацієнтом продовжують працювати медики, відновлюючи процеси нормального функціонування внутрішніх органів і систем. На даному етапі ефективні масажі, заняття спортом, дотримання дієти, прийом вітамінно-мінеральних комплексів, голкорефлексотерапія, фізіопроцедури. Також проводяться індивідуальні психологічні консультації, робота з елементами Гештальд-терапії, спрямовані на виявлення, усунення внутрішніх проблем, які спровокували розвиток наркозалежності. Зміцнюється мотивація пацієнта до тверезого життя.
  4. Психологічна реабілітація – відновлення нормальних стосунків у сім’ї і в соціумі, пошук нових цілей і інтересів, корекцію моделі поведінки. Для досягнення цих цілей пацієнти займаються за програмою «12 кроків» в групах співзалежних, відвідують сеанси сімейної психотерапії. Хороший ефект дає поведінкова психотерапія, трудотерапія, впровадження програми поетапної соціальної підтримки.

Реабілітація в наркодиспансері в Вараші

Після виписки з єдиного центру висока ймовірність зриву пацієнта, що пояснюється впливом звичного середовища, доступністю наркотику, великою кількістю проблем, що накопичилися за час відсутності хворого. Щоб уникнути рецидиву, наркологічний центр в Вараші «Медікон» забезпечує своїм реабілітантами терапевтичний супровід, що сприяє максимально швидкої і безболісної соціальної адаптації.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі