Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Медіхронал – медична допомога для боротьби з алкоголем

Наркологічний центр «Медікон» для боротьби з алкогольною залежністю, для купірування похмільного синдрому, полегшення стану пацієнтів використовує не тільки психотерапевтичні, але медикаментозні методи. Ефективно і грамотно застосовується фахівцями клініки популярний препарат – Медіхронал.


 

Властивості і переваги ліків

Медіхронал на відміну від цілого ряду аналогів використовується не тільки метою усунення стану алкогольного сп’яніння і зняття ознак, характерних для гострої абстиненції, але і для повноцінної терапії хворих, що страждають хронічною формою алкоголізму. Відповідно до класифікації, препарат відноситься до категорії засобів, що призначаються при лікуванні хронічної алкогольної залежності.

Містить в своєму складі активно діючі компоненти: гліцин, полівінілпіролідон медичний, формат натрію, гранульовану глюкозу. Активні речовини розфасовані по окремим пакетикам, щоб не сталося небажаних хімічних реакцій.

Основною дією Медіхроналу є здатність зв’язувати ацетальдегід, який виступає проміжним продуктом обміну етанолу, що викликає ознаки інтоксикації. Завдяки цій властивості, ліки пригнічують цілий ряд патологічних станів, характерних для зловживання спиртними напоями.

Крім того, препарат позитивно впливає на мозкову кору, розумові і когнітивні здібності пацієнта. Стабілізує психоемоційний стан, усуває прояви фізіологічної та психологічної залежності. При грамотному застосуванні допомагає усунути або попередити запої, подолати бажання похмелитися, що провокує розвиток алкогольної залежності.

У яких випадках застосовувати?

Медіхронал славиться своєю універсальністю і широким спектром дії. Тому лікарський засіб рекомендується до застосування в таких ситуаціях, виникаючих в результаті вживання спиртних напоїв:

 1. Планування застілля. Вживання препарату можна назвати профілактичним заходом. Допомагає утриматися від зловживання алкоголю, знижує ступінь сп’яніння і запобігає проявам гострих ознак абстиненції на наступний ранок після застілля.
 2. Похмільний синдром. Психоемоційна нестабільність, нудота, напади блювоти, головні болі – ці та інші ознаки абстиненції, обумовлені скупченням ацетальдегіду в організмі, які легко допомагає усунути Медіхронал.
 3. Хронічна форма алкоголізму – застосовується з метою усунення як фізичної, так і психологічної залежності від спиртних напоїв. Використовується фахівцями в приватних наркологічних клініках і центрах. Дуже добре допомагає в лікуванні хворих, які страждають абстиненцією. Завдяки яскраво вираженим дезінтоксикаційним, седативним, гетапротекторним властивостями в комплексі з іншими засобами і психотерапевтичними методиками дозволяє придушити патологічний потяг людини до вживання алкоголю.

Як застосовувати?

При одиничних випадках Медіхронал рекомендується застосовувати 2 рази на перший день лікування і по 2 рази протягом доби в наступні кілька днів. Попередньо вміст обох пакетиків ретельно розводиться в половині склянки теплої води. Якщо мова йде про тривале лікування алкогольної залежності, то оптимальне дозування медикаменту і схема прийому, а також тривалість терапевтичного курсу, визначається фахівцями в індивідуальному порядку.

У профілактичних цілях препарат слід приймати протягом тижня. Як правило, повноцінне лікування включає в себе кілька курсів, між якими робиться 2-3 днів обов’язкової перерви.

Наркологічний центр «Медікон», маючи позитивні результати, грамотно і активно застосовує на практиці Медіхронал для проведення симптоматичного лікування і з метою доповнення комплексного курсу, спрямованого на боротьбу з алкоголізмом. Ці ліки допомагають людям, що потрапили в алкогольний полон, впоратися із згубною залежністю, не завдавши додаткової шкоди здоров’ю.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Як дізнатися, що ваша дитина стала вживати наркотики
  Наркоманія б’є по найдорожчому Підліткова наркоманія стала для нашої країни стихійним лихом. Якщо 5 років тому 16-річний наркозалежний шокував, то...
  Детальніше
  Наркотики і вагітність
  Наркотики гублять не тільки нас, а й майбутні покоління Наркозалежні люди часто ведуть безладне статеве життя. У стані наркотичного сп’яніння,...
  Детальніше
  Шизофренія і алкоголізм: як розпізнати симптоми, які приховує алкоголь
  Епідемія алкоголізму і шизофренії, що переходять одне в інше Епідеміологічне дослідження під керівництвом Л.М. Шейніна (1984), показує, що шизофренія і...
  Детальніше
  Токсикоманія і її наслідки
  Токсикоманія шукає жертв серед дітей і підлітків Ще пару років тому токсикоманія вважалася прерогативою дітей і підлітків їх неблагополучних сімей....
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі