Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Бережанах

Кваліфіковане лікування наркоманії в Бережанах Тернопільської області тепер стало доступно для кожного! Для отримання кваліфікованої допомоги просто зверніться в місцеве відділення реабілітаційного центру «Медікон»!

Чим ми можемо допомогти в лікуванні від наркотиків в Бережанах?

Наркологічний центр в Бережанах «Медікон» має всі необхідні ресурси і досвідчений кваліфікований персонал для надання ефективної допомоги наркозалежним та членам їх сімей.

Лікування наркоманії в Бережанах

У будь-який час ви можете зателефонувати за контактним номером Бережанської філії центру «Медікон» і задати ваші запитання, отримати консультацію, домовитися про госпіталізацію пацієнта або викликати фахівців додому.

Наркодиспансер в Бережанах «Медікон» пропонує своїм хворим наступні варіанти допомоги:

  1. Госпіталізація пацієнта, з проведенням повного курсу детоксикації та психологічної реабілітації. Лікування проводиться анонімно. Пацієнти забезпечені комфортними умовами проживання, повноцінним, збалансованим харчуванням; дбайливе, доброзичливе ставлення і цілодобове спостереження з боку кваліфікованих фахівців.
  2. Примусове лікування – позбавлення хворого від наркотичної залежності без його згоди. Дана методика, згідно зі статистичними даними, має досить високі показники ефективності – більше 25. Слід зазначити, що примусове лікування від наркотиків в Бережанах, яке пропонує центр «Медікон», не має нічого спільного з фізіологічним або психологічним насильством. Пацієнт поміщається в здорове терапевтичне співтовариство, де проводяться заходи щодо детоксикації його організму, після чого кваліфіковані психологи проводять з ним бесіди, що сприяють формуванню правильних, здорових мотивацій. Як правило, усвідомлення необхідності продовжувати лікування приходить до пацієнта вже під час терапевтичного процесу.
  3. Виклик фахівців додому – рекомендується в особливо важких випадках, пов’язаних з отруєнням, інтоксикацією, передозуванням наркотичних речовин. Досвідчений нарколог в Бережанах проведе екстрену детоксикацію, спрямовану на нормалізацію фізичного стану хворого. Швидка допомога в домашніх умовах дозволить уникнути таких небезпечних наслідків, як інфаркти, інсульти та інші ускладнення, чреваті загибеллю пацієнта. Послуга виклику нарколога на дім може знадобитися і в важких станах наркотичної ломки, коли людина просто не може самостійно впоратися з тяжкими болями. Також ви можете запросити додому і психологів реабілітаційного центру «Медікон», які проконсультують вас щодо того, як правильно вести себе з людиною, що знаходиться в стані наркотичного сп’яніння, як надати йому необхідну допомогу. Психологи проведуть мотиваційні бесіди з самим наркозалежним, допоможуть йому прийняти рішення про проходження подальшого лікування.
  4. Доставка пацієнта до лікувального закладу здійснюється абсолютно безкоштовно! Ця послуга наркологічного центру «Медікон» незамінна в тих ситуаціях, коли хворий знаходиться у важкому фізичному стані або ж категорично відмовляється від госпіталізації, перебуваючи в наркотичному сп’янінні.
  5. Психологічна реабілітація – проводиться за допомогою методів Гештальд-терапії, колективних занять за програмою «12 кроків», трудотерапії, сеансів сімейної психотерапії. Основна мета – позбавлення пацієнта від психологічної наркозалежності, соціальна реабілітація і адаптація.

Відео з лікування наркоманії від Болдирєва Олега Юрійовича

Як звернутися в наркологічний центр в Бережанах?

Наркологічний центр «Медікон» в Бережанах працює цілодобово! Для отримання допомоги просто зателефонуйте за контактним номером телефону або зв’яжіться з нами на сайті, або по електронній пошті!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі