Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Берегово

Ефективне лікування наркоманії в Берегово, незважаючи на відсутність наркодиспансеру, цілком можливо! Для того щоб отримати професійну допомогу фахівців, необхідно просто звернутися в місцевий відділ реабілітаційного центру «Медікон»!

Принципи лікування від наркотиків в Берегово

Лікування від наркотиків в Берегово, в реабілітаційному центрі «Медікон» проводиться комплексно. Після того як пацієнт потрапляє в клініку, кваліфікований нарколог в Берегово проводить діагностику, а потім детоксикацію. За допомогою детоксикації організм хворого очищається від токсинів, речовин наркотичного характеру, продуктів розпаду. Мета детоксикації – поліпшення фізичного стану пацієнта, усунення абстинентного синдрому і фізичної залежності.

Максимальна увага за програмою реабілітації наркозалежних, яку пропонує наркологічний центр в Берегово «Медікон», приділяється питанням психологічної корекції. За допомогою найсучасніших і ефективних методик фахівці центру усувають психологічну залежність від наркотичних речовин, вчать людину жити і отримувати задоволення від життя без вживання штучних допінгів.

Для цього з пацієнтами психологи працюють індивідуально, вони займаються в групах взаємодопомоги відповідно до програми «12 кроків». З метою психологічної реабілітації наркозалежних в центрі «Медікон» застосовуються такі методики:

 • поведінкова психотерапія;
 • Гештальд-терапія;
 • системний сімейний психоаналіз;
 • раціонально-емоційна методика;
 • методика мотиваційного посилення;
 • поетапна соціальна підтримка;
 • аутотренінг;
 • релаксація;
 • трудотерапія.

Пацієнти центру «Медікон» відвідують семінари і психотренінги, займаються в групах співзалежних. Атмосфера постійної зайнятості та роботи над собою, а також перебування в суспільстві виключно тверезих людей додатково підвищує ефективність лікування.

Лікування наркоманії в Берегово

Методи реабілітації при лікуванні наркоманії в Берегово

Наркодиспансер в Берегово «Медікон» надає пацієнтам підтримку в питаннях реабілітації та соціальної адаптації. Психологи, волонтери, психотерапевти проводять для колишніх наркозалежних консультації протягом півроку після виписки. Для реабілітантів проводяться сеанси сімейної психотерапії, працюють групи взаємодопомоги, батьківські групи, зустрічі випускників. З колишніми хворими центру займаються соціальні працівники, які допомагають вирішити питання працевлаштування, відновлення в освітній установі і т.д.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Як звернутися в наркологічний центр в Берегово?

Наркологічний центр «Медікон» працює цілодобово. Ми завжди готові відповісти на питання наших пацієнтів або надати необхідну допомогу. Для того щоб домовитися про госпіталізацію, розрахувати вартість лікування, запросити фахівців на дім, достатньо зателефонувати за контактним номером телефону берегівського відділення центру «Медікон».

Крім того, для наших пацієнтів доступні такі послуги, як примусове лікування наркотичної залежності, надання екстреної допомоги в домашніх умовах, консультація профільних фахівців в телефонному режимі, безкоштовний трансфер пацієнта до лікувального закладу.

Зі свого боку ми гарантуємо наступне:

 • анонімність і суворе дотримання політики конфіденційності;
 • індивідуальний підхід, дбайливий догляд і турботливе ставлення до кожного пацієнта;
 • значне поліпшення фізичного і емоційного стану вже в першу добу перебування в центрі;
 • допомога висококваліфікованого персоналу.

Наркологічний центр «Медікон» – це ваш шанс на перемогу над наркотичною залежністю!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі