Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Чопі

Проблема наркотичної залежності в Чопі (Ужгородська область) стоїть досить таки гостро, а явний дефіцит спеціалізованих лікувальних установ тільки погіршує ситуацію, що склалася. Але після того як відкрилася Чопська філія реабілітаційного центру «Медікон», комплексне, професійне лікування від наркотиків в Чопі стало доступним для всіх, хто потребує!

Особливості лікування в реабілітаційному центрі в Чопі

Наркологічний центр в Чопі «Медікон» від традиційних наркодиспансерів відрізняє комплексний підхід у боротьбі з наркотичною залежністю, а також абсолютна конфіденційність. Лікування наркоманії в Чопі при вступі до центру «Медікон» передбачає не тільки надання медичної допомоги, спрямованої на виведення хворого зі стану ломки, а й повноцінний курс психологічної реабілітації.

При надходженні в центр пацієнт проходить попередню діагностику, на підставі результатів якої складається оптимальний лікувальний план. Індивідуальний підхід до кожного хворого – ще одна характерна особливість лікування наркозалежності в центрі «Медікон».

Лікування наркоманії в Чопі

Перші два тижні пацієнти проходять курс детоксикації. Грамотний нарколог в Чопі за допомогою найсучасніших, ліцензованих методик виводить з організму хворого залишки речовин наркотичного характеру, усуваючи прояви абстинентного синдрому і хімічну залежність.

Залежно від особливостей конкретного клінічного випадку з метою детоксикації можуть використовуватися такі методики:

 • біологічні методи (сауна, спортивні тренування, фізичні навантаження, дієта, прийом вітамінів і мінеральних речовин);
 • медикаментозні заходи (прийом заспокійливих, седативних, аналгетичних препаратів, сорбентів);
 • інфузна детоксикація – крапельне введення гепатопротекторів, антиоксидантів, стимуляторів мозкових тканинних структур.

Коли фізичний стан хворого стабілізується, фахівці наркологічного центру «Медікон» переходять до психологічної корекції. Курс психологічної реабілітації включає в себе формування здорових мотивацій, цілей і переконань, подолання депресивного стану і психологічних проблем, відновлення втрачених міжособистісних зв’язків, корекція поведінкової моделі.

Для досягнення поставлених цілей і усунення психологічної наркозалежності в центрі «Медікон» застосовуються такі методики:

 • Генштальд-терапія;
 • колективна психотерапія за програмою «12 кроків»;
 • сімейна психотерапія;
 • поведінкова психотерапія;
 • трудотерапія;
 • методика мотиваційного посилення;
 • аутотренінг і релаксація;
 • емотивно-раціональна методика.

Крім того, пацієнти реабілітаційного центру «Медікон» працюють з психологами за індивідуальною програмою, займаються в групах співзалежних, відвідують лекцій, семінари та тренінги.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Терапевтичний супровід під час лікування від наркотиків в Чопі

Наркодиспансер в Чопі «Медікон» забезпечує своїм хворим терапевтичний супровід протягом як мінімум 6 місяців після виписки. Це означає, що під час всього періоду реабілітації з пацієнтами продовжують працювати медики, психологи та психотерапевти. Наші випускники відвідують сімейні психотерапевтичні сеанси і заняття в групах взаємодопомоги.

Соціальні працівники та волонтери центру «Медікон» допомагають пацієнтам відновитися професійно, працевлаштуватися, знайти нові інтереси і захоплення в тверезому житті і зайняти гідне місце в соціумі. Реабілітація і терапевтичний супровід важливі для закріплення результатів лікувального курсу, а також для попередження можливого рецидиву наркозалежності.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі