Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Хусті

У Хусті Ужгородської області наркозалежним людям отримати професійну допомогу дуже складно, адже в місті немає власного наркологічного диспансеру. Однак після того як тут відкрився філіал знаменитого реабілітаційного центру «Медікон» – лікування наркоманії в Хусті на високому рівні, що не поступається кращим столичним клінікам, стало реальністю!

Про наркологічний центр в Хусті «Медікон»

Наркодиспансер в Хусті заснований на базі Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який успішно працює вже 11 з гаком років. На рахунку центру – 14 філій в різних українських містах і 1275 випущених реабілітантів, повернутих до повноцінної тверезого життя.

Реабілітаційний центр «Медікон» відрізняють наступні характеристики:

 • анонімність;
 • високий рівень професіоналізму;
 • створення для пацієнтів комфортних умов проживання;
 • надання комплексної допомоги, спрямованої на усунення хімічної та психологічної залежності від вживання речовин наркотичного характеру;
 • допомога в соціальній реабілітації та адаптації пацієнтів;
 • інтенсивна робота з членами сім’ї наркозалежних.

Лікування наркоманії в Хусті

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Що ми можемо запропонувати в лікуванні від наркотиків в Хусті?

Наркологічний центр в Хусті «Медікон» надає своїм хворим комплексну медичну та психологічну допомогу. Кваліфіковані співробітники центру, які мають великий досвід роботи з наркозалежними пацієнтам, готові запропонувати жителям Хуста наступні види послуг:

 1. Проведення попередньої діагностики, що дозволяє оцінити фізичний стан пацієнта, визначити стаж вживання наркотичних речовин і тип прийнятих препаратів, а також виявити можливу психологічну схильність до розвитку наркозалежності.
 2. Детоксикація, яку проводить біологічними і медикаментозними методами досвідчений нарколог в Хусті. Купірувати абстинентний синдром і впоратися з хімічною залежністю від наркотику добре допомагають методи підшивки і кодування.
 3. Психологічна корекція – націлена на відновлення душевного здоров’я пацієнта і подолання психологічної тяги до прийому наркотичних засобів. Проводиться методами Гештальд-терапії, трудотерапії, сімейної психотерапії, колективними заняттями за програмою «12 кроків».
 4. Госпіталізація пацієнтів з надання комфортних умов проживання в елітних котеджах, комплексного здорового харчування, організації дозвілля і спостереження кваліфікованих фахівців. Також ми надаємо послугу безкоштовного трансферу пацієнтів до лікувального закладу.
 5. Допомога в соціальній адаптації, протирецидивній терапії. Психологи, волонтери, консультанти з питань хімічної залежності, соціальні працівники допомагають реабілітантами адаптуватися до звичного середовища, налагодити сімейні відносини, працевлаштуватися, знайти своє місце в соціумі, а головне, подолати спокусу знову повернутися до вживання наркотичних засобів.
 6. Виклик нарколога на дім – для проведення екстреної детоксикації та надання термінової медичної допомоги в разі передозування наркотиками, гострого отруєння, важкої наркотичної ломки. Запросити фахівця додому можна в будь-який час доби в міру необхідності.
 7. Примусове лікування від наркотиків в Хусті – допомога кваліфікованих фахівців у формуванні правильних мотивацій і переконанні пацієнта пройти курс лікування і реабілітації.
 8. Психологічна допомога ближньому оточенню наркозалежних – сеанси сімейної психотерапії, консультації профільних фахівців в телефонному режимі, заняття в батьківських групах, робота з сімейним психологом.

Наркотична залежність вимагає термінового, грамотного лікування! Не зволікайте, а зателефонуйте до філії реабілітаційного центру «Медікон» в Хусті вже сьогодні!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі