Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Мукачево

Пацієнтам, яким потрібно грамотне лікування від наркотиків в Мукачево, готові надати допомогу кваліфіковані фахівці реабілітаційного центру «Медікон»! Це Всеукраїнський філія, на рахунку якої понад 1200 успішно випущених реабілітантів, тепер відкритий і в місті Мукачево Ужгородської області!

Медична допомога наркозалежним в наркодиспансері в Мукачево

На перших етапах лікування при відмові від вживання наркотиків пацієнт знаходиться у важкому стані наркотичної ломки, для подолання якої необхідна професійна медична допомога.

Кваліфікований нарколог в Мукачево проведе ефективну детоксикацію, яка полегшить прояви абстинентного синдрому і очистить організм хворого від скупчень речовин наркотичного характеру, а також продуктів їх розпаду.

Наркодиспансер в Мукачево «Медікон», в більшості випадків, практикує натуральні, біологічні методи детоксикації. Під час відвідування сауни і інтенсивних фізичних тренувань наркотичні речовини виводяться разом з потом. А прийом вітамінно-мінеральних комплексів, правильний питний режим і дотримання грамотно підібраної дієти нормалізує функціонування всього організму хворого.

Лікування наркоманії в Мукачево

Однак в разі відмови від сильнодіючих наркотиків, при важкої наркотичної ломки полегшити стан хворого можна тільки шляхом проведення антідодной терапії. Хороші результати дають і медикаментозні методи, застосування препаратів заспокійливого, седативного і знеболюючого характеру.

Процес детоксикації проходить під строгим контролем кваліфікованих фахівців, а оптимальні методи підбираються за індивідуальною схемою. Згідно зі статистичними даними, ефективність програми «Детокс» в наркологічному центрі «Медікон» становить близько 97%!

Психологічна допомога наркозалежним в наркологічному центрі в Мукачево

Наркологічний центр в Мукачево «Медікон» спеціалізується на наданні хворим кваліфікованої психологічної допомоги. Це дуже важливий етап терапевтичного курсу, адже без грамотної психологічної корекції осіб, рано чи пізно, знову може повернутися до вживання наркотичних речовин.

Індивідуальні психологічні консультації, методи мотиваційного посилення і Гештальд-терапії дають пацієнтові можливість чітко усвідомити руйнівну дію наркотиків і необхідність лікування. Фахівці центру «Медікон» працюють не тільки над формуванням здорових мотивацій, а й допомагають хворому підвищити самооцінку, повірити у власні сили, знайти і усунути фактори, що спровокували психологічну схильність до наркоманії.

Заняття в групах співзалежних, згідно з принципами програми «12 кроків», трудотерапія, сеанси сімейного системного психоаналізу, дозволяють пацієнтові набути необхідних навичок тверезого життя, налагодити міжособистісні зв’язки, придбати нові цілі і прагнення, що дозволяють утвердитися в бажанні вести тверезий спосіб життя.

Таким чином, в наркологічному центрі «Медікон» лікування наркоманії в Мукачево проходить комплексно, повноцінно, дозволяючи людині подолати не тільки хімічну залежність, а й психологічну тягу до вживання наркотичних речовин.

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Протирецидивна терапія при лікуванні наркоманії в Мукачево

Протирецидивна терапія в наркологічному центрі «Медікон» спрямована на попередження можливих зривів і максимально комфортну адаптацію наркозалежних до звичного середовища. Для наших реабілітантів проходять заняття в групах взаємодопомоги, сеанси сімейної психотерапії, працюють батьківські групи. Крім того, випускники центру завжди можуть отримати кваліфіковану консультацію психолога, психотерапевта, сімейного психолога та інших фахівців.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі