Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Хмільнику

По всьому світу, в тому числі і в Україні, щороку збільшується число алкоголіків. Все частіше можна почути про випадки жіночого, пивного і навіть дитячого алкоголізму. Медицина не стоїть на місці, вишукуючи все більш ефективні засоби від алкогольної залежності. Однак найдієвішою програмою для лікування даної хвороби є зарубіжна Міннесотська система «12 кроків», яка стала застосовуватися на практиці ще в 30-х роках минулого століття.

Ще не так давно, пройти реабілітацію за даною схемою можна було тільки за кордоном. Сьогодні програму «12 кроків» успішно застосовують і вітчизняні фахівці реабілітаційного центру MedicoN в Хмільнику. Ця установа спеціалізується по роботі з різними залежностями і пропонує ряд додаткових послуг.

Досить одного дзвінка!

Алкоголізм – специфічне захворювання, при якому сам хворий до останнього відстоює ідею про свою здатність кинути пити самостійно, коли захочеться. Людина може періодично йти в тривалі запої або ж вживати спиртне щодня, при цьому стверджувати, що допомога йому не потрібна.

Що робити рідним і близьким, що стикаються з непробудним пияцтвом і асоціальною поведінкою родича?

 1. Перш за все, не варто втрачати час – алкоголіку потрібно кваліфіковане лікування від алкогольної залежності і ніякі вмовляння, заборони, умовляння не допоможуть йому позбутися від психоемоційної тяги.
 2. Рідні хворого можуть в будь-який час звернутися в реабілітаційний центр MedicoN – отримати консультацію по телефону, безкоштовно і в будь-який час доби або викликати фахівця додому.
 3. Не варто думати, що для звернення до лікувального закладу слід чекати важких ускладнень, викликаних надмірним вживанням спиртного – білої гарячки, погіршення стану, психічних порушень. Краще викликати фахівця додому, коли нічого страшного не сталося, і у залежного є всі шанси на повне зцілення. Крім того, лікарі центру надають допомогу з інтервенцією хворого, переконують його в тому, що йому потрібна терапія.

Фахівці центру не тільки проводять лікування від алкоголю, але і підтримують близьких пацієнта. Адже в такій важкій життєвій ситуації вони також потребують професійної допомоги.

Лікування алкоголізму в Хмільнику

Реабілітація з комфортом і доброзичливим ставленням

Центр MedicoN – сучасний лікувальний заклад, що пропонує своїм пацієнтам хороші умови перебування:

 • проживання в затишних кімнатах;
 • якісне харчування;
 • спокійну, дружню атмосферу;
 • підтримку та індивідуальний підхід на кожному етапі терапії.

Тут алкоголіки зіштовхуються зі зневагою або презирством – персонал і лікарі впевнені, що якщо людина визнала, що потребує лікування і погоджується на реабілітацію, він гідний поваги, тому що шлях до зцілення досить важкий.

«12 кроків» до тверезого життя

Умови є важливим моментом при лікуванні алкоголізму, не варто забувати і про комплексну програму, яку застосовують фахівці установи. Ця система складається з ряду ступенів і щоб домогтися стійкої ремісії, пацієнту необхідно пройти їх усіх, не відриваючись від процесу і перебуваючи в стаціонарних умовах. Реабілітація включає:

 • діагностику;
 • усунення похмілля, алкогольного делірію;
 • детоксикацію;
 • відновну і підтримуючу терапію;
 • курс психокорекції;
 • адаптацію.

Лікування алкоголізму в Хмільнику починається з поліпшення фізичного стану пацієнта, стабілізації показників і очищення організму від отруйних речовин. І якщо виявляється загострення хронічної хвороби, інфекція або запалення, то в схему включаються додаткові процедури.

А коли пацієнт відчує себе краще, за справу беруться фахівці з іншої області – психологи, психотерапевти, реабілітологи, Гештальт-терапевти. Перед ними стоїть важливе завдання – вплинути на психіку алкоголіка, допомогти йому усвідомити виниклу загрозу і реально оцінити збиток, який був нанесений його пияцтвом. Це копітка робота, яка не терпить поспіху.

Фахівці раз по раз доводять – алкоголізм не є вироком і піддається лікуванню Головне, не втратити час і викликати лікаря відразу, як з’являються тривожні ознаки.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі