Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму у Вінниці

Уявіть собі таку ситуацію: не доживши до тридцятирічного віку, в розквіті сил гине хлопець, через два тижні кінчає життя самогубством через повішення його мати. Не витримавши такого удару, від серцевого нападу помирає бабуся. Скажете, що такого не буває? На жаль, подібні драми в українських сім’ях зустрічаються часто-густо. У чому ж причина? Як кажуть в народі, «пороблено»? Ні, виною всьому – пиятика. Мати сама неабияк випивала і «привчила» до чарки колись перспективного сина, який дуже швидко став закінченим алкоголіком. І навряд чи вона повісилася від того, що усвідомила глибину своєї провини – жінка просто була дуже п’яна. Змучене серце бабусі, яка з усіх сил намагалася допомогти доньці і онуку, наполягала на лікуванні алкоголізму, просто не витримало і зупинилося …

C
умна статистика

За офіційними даними, в Україні щорічно помирає близько 40 тисяч людей, які зловживають спиртними напоями. З них 25% гинуть від алкогольних отруєнь, ще 20% – від кардіопатій, а друга половина – від інших супутніх захворювань і нещасних випадків в стані алкогольного сп’яніння. Рівень вживання алкоголю в рік становить близько 20 літрів на одного українця. Це один з найвищих показників в Європі.

Лікування алкоголізму в Вінниці

Як і по всій Україні, пропоновані варіанти лікування алкоголізму в Вінниці варіюються від нібито дієвих способів домашньої терапії за допомогою чудо-настоїв з чебрецю і золототисячника – до різних видів кодування і гіпнозу. Але подібні методи або зовсім бездіяльні і людина тільки даремно втрачає час, або ж дають короткочасний результат з наступним поверненням до алкогольного гомеостазу, подчиняющему собі психіку і тіло залежної людини. До того ж «зриви» дуже шкодять здоров’ю і навіть загрожують летальним результатом.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон»: ефективне лікування алкогольної залежності 

Фахівці наркологічного центру «Медікон» боряться з усіма видами залежності вже більше 10 років. Вони твердо переконані, що позбутися від алкозалежності самостійно дуже важко. Людині, що окутаний зеленим змієм, потрібна кваліфікована допомога і комплексний, індивідуальний підхід.
Так, лікування алкоголізму в Вінниці на базі стаціонарів центру «Медікон» розраховане на 6 місяців. Проходження курсу реабілітації абсолютно анонімне, що важливо, так як багато хто відмовляється від лікування через острах стати на облік і потім мати проблеми з водійськими правами або засудженням колег по роботі.
Лікування алкогольної залежності в наркологічному центрі «Медікон» проходить за відомою в наукових колах програмі «12 кроків», суть якої полягає в тому, щоб усвідомити свою залежність, її згубний вплив і сформувати новий, здоровий стиль життя за допомогою емотивно-раціональних і релаксаційних технік. При цьому лікування абстинентного синдрому – це тільки початковий етап реабілітаційного курсу, за яким послідують індивідуальна і групова робота з психологами, тренінги, інтенсивна сімейна психотерапія, трудотерапія і кінцевий етап – адаптація в суспільстві (ресоціалізація).

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Вінниці

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі