Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Жмеринці

Занадто довго алкоголіків вважали слабохарактерними людьми, нездатними справлятися зі своєю пристрастю, тому навіть після визнання алкоголізму офіційним захворюванням ставлення до них практично не змінилося. Незважаючи на думку оточуючих, медицина розглядає дану проблему інакше – алкогольна залежність це хвороба, яка вимагає обов’язкового лікування.

Якщо в сім’ї один з членів приохотився до спиртного, не варто очікувати, коли він захоче кинути пити сам. Зазвичай це відбувається лише на час, а нерідко запій закінчується білою гарячкою та / або нещасним випадком.

Щоб допомогти алкоголіку, необхідно діяти. Перш за все, слід звернутися до професіоналів. У Жмеринці ефективне лікування від алкоголю пропонує реабілітаційний центр MedicoN. Фахівці установи мають великий досвід по роботі з залежними і успішно застосовують дієву зарубіжну програму.

Тут Вам допоможуть!

Більшість родичів підтверджують, що найстрашніше дивитися, як близька людина губить себе і не знають як допомогти йому і змінити ситуацію. Як правило, в цьому випадку ніякі вмовляння, цілющі відвари і інші методи не діють або дають лише тимчасовий результат.

Реальна допомога знаходиться поруч, досить підняти трубку і набрати номер реабілітаційного центру MedicoN:

  • в установі працює цілодобова телефонна лінія: нужденні можуть отримати безкоштовну консультацію по телефону або викликати фахівця додому;
  • досвідчені наркологи надають екстрену медичну допомогу в домашніх умовах або стаціонарних;
  • психолог допомагає з інтервенцією алкоголіка, переконує в тому, що він потребує реабілітації; як правило, у досвідчених фахівців це виходить краще, ніж у родичів.

Також хворі можуть пройти лікування від алкогольної залежності з подальшою реабілітацією, спрямоване на повне позбавлення залежного від хворобливої тяги.

Шлях до зцілення

Основою терапії при алкоголізмі та інших залежностей в MedicoN є Міннесотська система «12 кроків». Ця програма ефективно застосовується з кінця 30-х років минулого століття, однак, не втратила своєї дієвості і активно використовується в усьому світі.

Це не просто система, а ціла філософія, яка зачіпає важливі питання. І коли пацієнта позбавляють від похмільного синдрому, алкогольного делірію («білої гарячки»), за справу беруться фахівці іншого профілю:

  • алкозалежний відвідує індивідуальні консультації психологів, психотерапевтів;
  • бере участь у групових зустрічах і тренінгах, виховних семінарах;
  • його залучають до профілактичних заходів, спрямованих на роботу з молоддю та ін.

Фахівці використовують різні методики і ресурси, які допомагають пацієнту впоратися з проблемою, вибратися з порочного кола і не потрапити в залежність знову.

Лікування алкоголізму в Жмеринці

Переваги реабілітації в MedicoN

Чому попри велику кількість наркологічних диспансерів, сім’ї алкоголіків не прагнуть звертатися за допомогою? Фахівці виділяють кілька переконливих причин:

  • лікування в наркодиспансері, а при білій гарячці в психодиспансері, стає ганебним тавром в біографії людини, в MedicoN всі послуги надаються анонімно, розголошення інформації суворо заборонено;
  • другий аспект – алкоголіки не прагнуть до лікування, і якщо і погоджуються на реабілітацію, то порушують встановлені правила – в реабілітаційному центрі приділяють особливу увагу кожному пацієнту, оточують турботою і захищають від колишніх друзів-товаришів по чарці;
  • багато залежних не раз проходили терапію в наркологічних диспансерах, а по поверненню знову починали пити – чи є сенс в такому лікуванні? Медикаментозна терапія рятує людині життя, усуває похмілля і алкогольний делірій, але не позбавляє від психологічної залежності; алкоголік потребує психокорекції, яку проводять фахівці MedicoN.

Лікування алкоголізму в Жмеринці – процес тривалий і важкий, але за підтримки близьких і власних зусиллях, пацієнти йдуть на поправку і видужують фізично і душевно, і можуть без страхів вступати в нове життя.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі