Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Козятині

Проблема наркоманії серед молоді в Козятині стоїть досить гостро, в місті відсутній власний наркодиспансер, що істотно ускладнює ситуацію. Але тепер, після відкриття Козятинської філії наркологічного центру «Медікон» ефективне, професійне лікування від наркотиків в Козятині стало доступно для всіх, хто потребує!

Як ми проводимо лікування від наркотиків в Козятині?

Наркологічний центр в Козятині «Медікон» для багатьох наркозалежних є єдиним шансом повернутися до успішного, повноцінного, здорового життя.

Програма, метою якої є продуктивне і комплексне лікування наркоманії в Козятині, включає в себе наступні елементи:

  • попередня діагностика – визначення типу вживаних наркотичних речовин і стажу наркотичної залежності;
  • позбавлення від хімічної залежності, очищення організму від токсичних, наркотичних речовин, продуктів розпаду, усунення стану ломки – проводить лікар-нарколог в Козятині високого рівня кваліфікації;
  • психотерапія оздоровчого характеру, спрямована на усунення психологічної залежності від наркотичних речовин, свідома відмова пацієнта від наркотиків і прийняття тверезого способу життя.

У наркологічному центрі «Медікон» працюють тільки справжні професіонали своєї справи – наркологи, невропатологи, експерти з питань хімічної залежності, психологи, психотерапевти, які надають пацієнтові повний комплекс послуг, починаючи з діагностики і закінчуючи подальшою ресоціалізацією і забезпеченням терапевтичного супроводу.

На сьогоднішній день найбільш безпечними і ефективним способом детоксикації визнані натуральні біологічні методи. Тому пацієнти центру займаються спортом, потіють в сауні, дотримуються дієти, приймають сорбенти і вітаміни. У випадках важкої наркозалежності, отруєння і передозування застосовуються методи антідодної терапії і медикаментозне лікування.

Однак детоксикація не дозволяє позбутися від наркозалежності повністю, адже психологічна тяга до наркотику все ще залишається. Щоб позбавити людину від психологічної залежності, в центрі «Медікон» проводиться повноцінний курс психологічної корекції. З пацієнтами працюють за індивідуальними програмами, застосовують методи Гештальд-терапії, програми «Монотек», емотивно-раціональні техніки, елементи системно-сімейного психоаналізу. Наркозалежні займаються в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», яка допомагає їм сформувати нову конструктивну модель поведінки, свідомо відмовитися від вживання наркотичних речовин, перейти на більш високий духовний рівень.

Лікування наркоманії в Козятині

В період реабілітації випускникам центру надається терапевтичний супровід, що дозволяє максимально швидко адаптуватися в соціумі, вирішити проблеми працевлаштування та сімейних відносин, запобігти можливому рецидиву. Наші реабілітанти займаються з психологами та соціальними працівниками, відвідують групи співзалежних і сеанси сімейної психотерапії. Ефективність реабілітаційної програми в центрі «Медікон» становить понад 30%! На нашому рахунку більше 1200 успішно випущених реабілітантів!

Про переваги наркологічного центру в Козятині

Наркодиспансер в Козятині «Медікон» характеризують такі переваги:

  • надання анонімної, комплексної допомоги;
  • висококваліфікований персонал;
  • комфортні умови проживання в елітних котеджах;
  • допомога в соціальній реабілітації;
  • можливість примусових заходів медичного характеру.

Перемога над наркозалежністю – це реальність, і співробітники центру «Медікон» в Козятині допоможуть вам з успіхом подолати складний шлях до повного одужання!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі