Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Ладижині

Лікування наркоманії в Ладижині Вінницької області має носити комплексний характер і проходити під контролем кваліфікованих фахівців! Саме таку професійну допомогу готовий надати своїм пацієнтам наркологічний центр в Ладижині «Медікон»!

Як проходить реабілітація в наркологічному центрі в Ладижині?

Програма реабілітації наркозалежних, яку пропонує наркодиспансер в Ладижині «Медікон», відрізняється своє комплексністю, оскільки спрямована не тільки на усунення фізичної залежності, але і на відновлення психологічного здоров’я пацієнта.

Потрапляючи в центр, пацієнт проходить детоксикацію організму, яка дозволяє усунути прояви абстинентного синдрому і очистити від залишків наркотичних речовин. Нарколог в Ладижині від фізіологічної залежності хворих позбавляє наступними методами:

 • біологічна детоксикація – сауна, дієта, спортивні тренування, вітамінотерапія, сорбенти;
 • медикаментозна терапія – дозволяє полегшити абстинентний синдром і вивести пацієнта зі стану ломки за допомогою застосування седативних, знеболювальних, заспокійливих лікарських засобів;
 • інфузійна детоксикація – крапельне введення гепатопротекторів, стимуляторів обмінних процесів, антиоксидантів.

Подальша нормалізація фізичного стану пацієнта і відновлення його внутрішніх органів і систем здійснюється завдяки здоровому способу життя, медичної допомоги, правильно збалансованому харчуванню, фізіопроцедурам і спортивним заняттям.

Лікування наркоманії в Ладижині

Не менш важливе завдання, яке ставить перед собою реабілітаційний центр «Медікон», – це усунення психологічної залежності пацієнта від вживання наркотичних речовин. Для досягнення цієї мети потрібно виявити і усунути провокуючі фактори, допомогти людині усвідомити необхідність боротися із залежністю, дати можливість придбати нові цілі, інтереси і захоплення, які зроблять життя яскравим і насиченим без вживання наркотиків.

Для ефективної психологічної корекції наркозалежних, фахівці реабілітаційного центру «Медікон» використовують такі методики:

 • теорія мотиваційного посилення;
 • психологічні консультації в індивідуальному режимі;
 • програма «12 кроків» – колективні заняття в групах взаємодопомоги;
 • Генштальд-терапія;
 • техніки релаксації і аутотренінгу;
 • поведінкова психотерапія;
 • емотивно-раціональні методи;
 • трудотерапія;
 • системний сімейний психоаналіз.

Повний курс лікування з подальшою реабілітаціею дає пацієнтам можливість не тільки позбутися від наркотиків, але і підвищити якість свого життя в особистому, сімейному, професійному плані!

Як проходить примусове лікування від наркотиків в Ладижині?

Примусове лікування від наркотиків в Ладижині затребувана послуга, що надається наркологічним центром «Медікон». Примусове лікування – це психологічна корекція наркозалежного, без його споконвічного бажання, яка залучає його в терапевтичний процес.

Фахівці центру «Медікон» в комфортних, домашніх умовах проводять мотиваційні бесіди, домагаючись того, щоб пацієнт визнав свою залежність і необхідність проведення подальшого лікування. Тільки досвідчені психологи та наркологи зможуть знайти потрібні аргументи і правильний підхід до наркозалежного, навіть при тривалому наркотичному стажі.

Ви можете в будь-який час доби викликати фахівців центру «Медікон» на дім, де вони нададуть пацієнту необхідну медичну допомогу, а також проведуть сеанс індивідуальної психотерапії. Після цього, ми забезпечимо абсолютно безкоштовний трансфер хворого в лікувальний заклад.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі