Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Жмеринці

Якщо вам або членам вашої сім’ї потрібне якісне та професійне лікування наркоманії в Жмеринці, звертайтеся за допомогою до місцевого відділення реабілітаційного центру «Медікон»! У нашому арсеналі – самі інноваційні та ефективні методи реабілітації наркозалежних, а також досвідчений персонал високого рівня кваліфікації!

Надання медичної допомоги в наркологічному центрі в Жмеринці

Лікування від наркотиків в Жмеринці в центрі «Медікон» починається з надання пацієнту кваліфікованої медичної допомоги. Наркотики руйнівно діють на весь організм, а при відмові від їх вживання, людина відчуває надзвичайно важкий стан, відомий як наркотична ломка. Полегшити стан хворого допомагає виведення з організму залишків наркотичних речовин, накопичених токсинів. Детоксикацію в центрі «Медікон» проводить досвідчений фахівець-нарколог в Жмеринці, застосовуючий для цих цілей ефективні і безпечні методики.

Якщо стан хворого не критичний, то детоксикацію проводять біологічними методами. Їх переваги полягають в натуральності та відсутності побічних ефектів. У програму біологічної детоксикації входять:

 • потіння в сауні;
 • спортивні тренування, фізичні навантаження;
 • дотримання дієти;
 • прийом сорбентів;
 • вітамінотерапія.

У більш важких випадках може знадобитися застосування медикаментозних препаратів седативної і знеболюючої дії, проведення антідодної терапії.

Крім того, наркодиспансер в Жмеринці «Медікон» пропонує таку послугу, як проведення екстреної детоксикації в домашніх умовах. Домашня медична допомога необхідна в тих випадках, коли пацієнт знаходитися у вкрай важкому, небезпечному для життя стані (гостра інтоксикація, передозування) або ж поводиться неадекватно, відмовляючись при цьому від відвідування клініки.

Лікування наркоманії в Жмеринці

Медична допомога наркозалежним в наркологічному центрі «Медікон» проводиться висококваліфікованими спеціалістами, які мають на руках всі необхідні ліцензії. Пацієнт перебуває під постійним медичним наглядом, що дозволяє гарантувати абсолютну безпеку для його здоров’я і успішність програми детоксикації.

Надання психологічної допомоги в наркодиспансері в Жмеринці

Наркологічний центр в Жмеринці «Медікон» надає пацієнтам комплексну допомогу психологічного характеру. В процесі реабілітаційного курсу хворим допомагають сформувати правильні мотивації, виявити і усунути внутрішні провокуючі фактори, скорегувати свою поведінкову модель, навчитися вирішувати життєві проблеми і отримувати задоволення, не вдаючись до штучних допінгів.

Психологічна допомога пацієнтам в реабілітаційному центрі «Медікон» надається за допомогою наступних методик:

 • індивідуальна психологічна робота;
 • Гештальд-терапія;
 • трудотерапія;
 • методика мотиваційного посилення;
 • когнітивно-біхевіоральна терапія;
 • емотивно-раціональна методика;
 • колективні психотерапевтичні заняття за програмою «12 кроків»;
 • сімейна психотерапія.

Важливу роль відіграє також постійне перебування пацієнта в здоровому терапевтичному співтоваристві – оточенні людей, які вчаться жити по-новому, долаючи наркотичну залежність. В умовах госпіталізації чоловік ізолюється від звичного середовища і погано впливаючого на нього оточення. Крім того, співробітники центру «Медікон» дбають про те, щоб людина перебувала в комфортних умовах, вела активне насичене життя, організовують її дозвілля, проводять культурні заходи.

Таким чином, досягається основна мета – повне усунення психологічної тяги до вживання наркотичних речовин і формування стійкого бажання жити тверезим, здоровим життям!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі