Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Могилів-Подільському

Тепер для того щоб пройти лікування наркоманії в Могилів-Подільському, абсолютно ні до чого шукати спеціалізовану клініку в Вінниці або інших великих містах. Наркологічний центр в Могилів-Подільському, що надає комплексну допомогу в боротьбі з наркозалежністю та комфортні умови проживання, відкрився на базі Всеукраїнського реабілітаційного центру «Медікон».

Переваги лікування наркоманії в Могилів-Подільському в Медіконі

Лікування від наркотиків в Могилів-Подільському починається з того, що досвідчені співробітники центру «Медікон» проводять з пацієнтами бесіди, спрямовані на усвідомлення проблеми і необхідність її вирішення. Тільки після того як людина визнає свою залежність і погодитися на лікування, стає можливим досягнення позитивних результатів.

На наступному етапі нарколог в Могилів-Подільському здійснює детоксикацію – масоване виведення з організму наркотичних речовин, токсинів, продуктів розпаду. Залежно від особливостей конкретного випадку, використовуються такі методики:

  • інфузійна детоксикація – введення в організм антиоксидантів, гепатопротекторів, стимуляторів обмінних процесів мозкових тканин;
  • антідодная терапія;
  • медикаментозна терапія (знеболюючі, заспокійливі та седативні препарати);
  • біологічна детоксикація (прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів, спортивні тренування, дієта, сауна).

Наші фахівці використовують тільки перевірені і сертифіковані методики, підбирають їх для кожного пацієнта індивідуально.

Важливу роль в лікуванні наркозалежності наркологічний центр в Могилів-Подільському «Медікон» приділяє психологічній корекції. Необхідно допомогти пацієнтові виявити глибинні внутрішні психологічні проблеми, які спровокували розвиток залежності, і знайти способи їх вирішення, налагодити втрачені міжособистісні відносини, знайти нові цілі і прагнення. Результати досягаються за допомогою Гештальд-терапії, заняття за програмою «12 кроків», поведінкової терапії, сеансів системного сімейного психоаналізу, емотивно-раціональних методик.

Реабілітація в наркологічному центрі в Могилів-Подільському

Реабілітацію пацієнтів і їх підготовку до виходу в соціум наркодиспансер в Могилів-Подільському «Медікон» починає ще під час їх перебування в центрі. З наркозалежними працюють методами трудотерапії, поетапної програми соціальної підтримки. Дуже хороші результати досягаються завдяки регулярним заняттям в групах співзалежних, людина набуває необхідну підтримку і стимул до самовдосконалення.

Лікування наркоманії в Могилів-Подільському

Крім того, в період реабілітації пацієнтам забезпечується перебування в терапевтичному співтоваристві – оточенні людей, спраглих позбавитися від наркотичної залежності або вже подолали згубну пристрасть. Такого роду заняття дають реабілітантами можливість придбати нові комунікативні навички, корисні знайомства і навіть вирішити проблеми з працевлаштуванням.

Велика увага приділяється роботі з близькими наркозалежного. Адже люди, які зіткнулися з проблемою наркозалежності в сім’ї, теж потребують підтримки і професійних консультаціях. Налагодити сімейні відносини, поставивши їх на принципах взаєморозуміння, довіри і підтримки можна за допомогою відвідувань сеансів сімейної психотерапії, роботи з сімейним психологом.

Крім того, в центрі «Медікон» працюють батьківські групи, де люди, в сім’ю яких прийшла така біда як наркоманія, обмінюються досвідом, підтримують один одного, вчаться надавати своїм близьким необхідну допомогу.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі