Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Бердянську

Бердянськ – велике курортне місто і проблема наркоманії в ньому стоїть особливо гостро. З кожним роком статистика вказує на збільшення кількості осіб, які зазнали цієї згубної пристрасті. Тепер отримати комплексне, кваліфіковане лікування наркоманії в Бердянську – можна, звернувшись до діючої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Комплексний підхід при лікуванні від наркотиків

Наркологічний центр «Медікон», що діє в Україні вже більше 10 років, пропонує комплексний підхід у боротьбі з наркотичною залежністю. Лікування від наркотиків в Бердянську здійснюється в умовах госпіталізації і включає в себе як фізіологічні, так і психологічні методики. Така всебічна, повноцінна допомога, помножена на високий професіоналізм співробітників центру «Медікон», дозволяє домагатися стабільно-позитивних результатів навіть в найбільш важких випадках, при тривалому, багаторічному стажі наркотичної залежності.

Принципи роботи курсу з лікування наркоманії

Лікування наркоманії у БердянськуВ першу чергу, після надходження пацієнта в наркологічний центр, нарколог в Бердянську, проводить процедуру детоксикації, метою якої є – усунення абстинентного синдрому і очищення організму хворого від токсичних речовин. Тільки повне усунення фізичної залежності від наркотиків, дозволяє домогтися повного зцілення від наркоманії.

Важливою перевагою центру «Медікон» є можливість надання послуги примусової госпіталізації наркомана, з безкоштовною доставкою в лікувальний заклад. Адже часто пацієнт не здатний усвідомити своєї проблеми і необхідність лікування, а близькі родичі іноді не можуть з ним впоратися і вплинути.

На наступному етапі починається активна боротьба з психологічною залежністю від наркотичних речовин. Для цього співробітники центру використовують такі методи:

  1. Психотерапія – індивідуальна, сімейна, колективна.
  2. Групові заняття по системі «12 кроків» – всесвітньо відома методика, що дозволяє пацієнтові повірити в свої сили, виробити чітку мотивацію і подолати проблему наркозалежності за допомогою однодумців.
  3. Емотивно-раціональна терапія.
  4. Генштальд-терапія.
  5. Надання поетапної соціальної підтримки.

Наркодиспансер в Бердянську «Медікон» на відміну від більшості інших подібних лікувальних установ, прагне до того, щоб оточити своїх пацієнтів максимальною турботою і комфортом. Зручні умови проживання, повноцінне, правильно збалансоване харчування, консультації психотерапевтів і фахівців з хімічної залежності, організація дозвілля та уважне, доброзичливе ставлення співробітників і персоналу – гарантовані кожному пацієнту!

Крім того, допомога надається анонімно, із суворим дотриманням політики конфіденційності! Таким чином, пацієнт може не хвилюватися про те, що його проблема з наркотичною залежністю може стати надбанням громадськості!

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Робота наркодиспансера

Після того, як пацієнт покине філія наркологічного центру «Медікон» в Бердянську, він буде продовжувати отримувати допомогу психологічного і соціального характеру. Період реабілітації та соціальної адаптації колишнього наркозалежного дуже важливий, адже зіткнувшися з проблемами реального життя, все ще психологічно нестійка людина, відчуває сильну спокусу знову шукати ілюзорний порятунок в наркотиках.

Індивідуальні психологічні консультації, сімейна психотерапія та робота в групах взаємодопомоги допомагає людині пережити цей важкий, переломний період і здобути повну перемогу над наркотичною залежністю!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі