Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Енергодарі

Процес боротьби з наркотичною залежністю – складний і тривалий. Досягнення позитивних і, головне, стабільних результатів, вимагає надання професійної медичної допомоги та психологічної підтримки. Тепер кваліфіковане, грамотне лікування наркоманії в Енергодарі – стало реальністю! Для того щоб отримати допомогу, досить звернутися до філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що діє в цьому місті!

Як працює наркодиспансер

Лікування наркоманії в ЕнергодаріЛікування від наркотиків в Енергодарі, в центрі «Медікон» здійснюється в умовах госпіталізації і тимчасової ізоляції пацієнта. Родичі хворого також можуть скористатися послугою надання примусових заходів медичного характеру, забронювавши палату і домовившись про безкоштовний трансфер пацієнта до лікувального закладу.

Після попереднього огляду, нарколог в Енергодарі, що має всі необхідні ліцензії та великий стаж роботи, проводить детоксикацію пацієнта, полегшуючи період ломки, очищаючи організм від токсинів і усуваючи фізіологічну хімічну залежність.

Після цього настає черга психологічної роботи, спрямованої, на відновлення особистості наркозалежної людини і його повернення до нормального життя , В якому немає місця наркотичним речовинам. Це найбільш складний етап лікування, оскільки необхідно змусити пацієнта усвідомити наявність проблеми, переконати в необхідності лікування, сформувати чіткі цілі і мотивації. Такий важкий шлях вимагає постійної підтримки, яка потрібна, щоб не зірватися і не оступитися.

Для цього наркодиспансер в Енергодарі «Медікон» використовує такі методики:

  1. Елементи Генштальд-терапії.
  2. Сімейна терапія.
  3. Колективні психологічні заняття.
  4. Індивідуальна робота з психологом.
  5. Групові заняття за програмою «12 кроків».

Підвищити ефективність та результативність лікувального курсу допомагає створення оптимальних умов для стабілізації фізичного і психологічного стану хворого. Правильне, повноцінне харчування, комфортні палати, трудотерапія, психотренінги, перманентна зайнятість і робота над собою – зміцнюють організм хворого і його дух, підвищують віру в себе, допомагають повернутися до нормального життя без наркотиків!

Реабілітація хворих на базі центру “Медікон”

Правильна реабілітація не менш важлива в боротьбі з наркотичною залежністю, ніж сам лікувальний курс. У цей період необхідно подбати про соціальну адаптацію пацієнта, допомогти йому зайняти гідне місце в суспільстві, налагодити здорові особистісні зв’язки, знайти нові інтереси і т.д. Співробітники центру «Медікон» проводять для цих цілей психологічні консультації, терапевтичний супровід, заняття в групах взаємодопомоги та сімейної терапії. Таким чином, людина отримує необхідну підтримку, яка допомагає йому відновитися, уникнувши спокуси знову повернутися до наркотиків.

Це дуже важливий момент, адже багато наркозалежних після лікувального курсу стикаються з жорстокими реаліями життя і під впливом цілої низки негативних зовнішніх чинників знову пірнають в наркотичний вир. Спокуса дуже велика, а психіка – все ще нестійка, тому в цей період людині так важлива підтримка близьких, допомога однодумців і професійних психологів!

Відео з лікування наркоманії від Болдирєва Олега Юрійовича

Як отримати допомогу і почати лікування наркоманії

Для того щоб отримати допомогу кваліфікованих фахівців-наркологів в Енергодарі, потрібно просто зателефонувати місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» і домовитися про прийом або ж проведення примусової госпіталізації! Зробіть свій перший крок до життя, вільного від наркотичної залежності вже сьогодні!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі