Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Мелітополі

Проблема наркотичної залежності вже давно поширилася з мегаполісів на невеликі міста і обласні центри. Не став винятком і місто Мелітополь Запорізької області. Зараз кожен, хто потребує може отримати повноцінне лікування від наркоманії в Мелітополі, у філії найбільшого Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що має всі необхідні ресурси і спеціально навчений кваліфікований персонал для надання повного комплексу медичних і психологічних послуг!

Покрокова програма лікування наркоманії

Лікування від наркотиків в Мелітополі, в наркологічному центрі «Медікон» здійснюється відповідно до наступній програмі:

  1. Звернення в центр і отримання необхідної консультації від наших співробітників.
  2. Госпіталізація пацієнта, яка може бути як добровільною, так і примусовою за бажанням родичів.
  3. Проведення детоксикації – нарколог в Мелітополі за допомогою методів антідодної терапії, використання препаратів-сорбентів, підшивок і кодування – допомагає вийти зі стану ломки, очистити організм від токсичних речовин і залишків наркотиків, а також усунути фізіологічну залежність людини від наркотичних речовин. Методи медикаментозного лікування підбираються індивідуально, залежно від наркотичного стажу та тих речовин, які вживав пацієнт.
  4. Лікування наркоманії в МелітополіНадання кваліфікованої, професійної допомоги, спрямованої, на усунення психологічної залежності людини від наркотиків. Методи психотерапії також підбираються індивідуально в залежності від особистісних особливостей кожного хворого. У тому випадку, якщо людина не усвідомлює необхідності лікування, проводяться індивідуальні бесіди з психологом, які допомагають оцінити реальну ситуацію і виробити мотивацію до боротьби з наркозалежністю. Невід’ємними елементами комплексної терапії є колективні психотерапевтичні заняття, робота в групах взаємодопомоги, зокрема, по практикованою в усьому світі програмою «12 кроків», спрямованою на формування терапевтичної спільноти, здоровою мотивацією і внутрішньої впевненості пацієнта.

Наркодиспансер в Мелітополі «Медікон» має всі необхідні для повноцінного лікування і відновлення наркозалежних пацієнтів умовами. Комфортні, зручні палати, здорове харчування, заняття працетерапією і психологічними тренінгами – допомагають людині якомога швидше реабілітуватися і навчитися знову жити без наркотиків, відчуваючи при цьому мінімальний психологічний дискомфорт.

У будь-який складний, критичний момент, хворий може звернутися за допомогою до психологів і психотерапевтів, докторам і фахівцям з питань хімічної залежності. Лікування проводиться анонімно, з гарантією суворого дотримання лікарської таємниці.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Психосоціальна реабілітація в наркодиспансері

Психосоціальна реабілітація покликана закріпити досягнуті результати лікувального курсу, допомогти колишньому наркозалежному адаптуватися в соціумі і не піддатися спокусі знову пірнути в наркотичний вир. Для цього волонтери і психологи центру забезпечують пацієнтові необхідний терапевтичний супровід, людина продовжує відвідувати психотерапевта і групи взаємодопомоги.

Хороші результати дають заняття родичів колишнього наркозалежного в батьківських і сімейних групах, що забезпечує можливість ближнього оточення пацієнта змінити своє ставлення до хворого, навчитися надавати таку потрібну йому допомогу і підтримку! Комплексна реабілітація допомагає нашим пацієнтам якомога швидше відновитися і повернутися до повноцінного, нормального життя!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі