Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків у Токмаку

Наркотична залежність руйнує не тільки фізичне здоров’я людини, а й саму його особистість, знищуючи моральні принципи і внутрішні цінності, деформуючи світовідчуття. Саме тому пацієнтові в боротьбі з цією проблемою потрібно як медична, так і психологічна допомога. На цих принципах і грунтується лікування наркоманії в Токмаку, у філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Початок лікування наркоманії

Надання професійної медичної допомоги – ось з чого починається лікування від наркотиків в Токмаку, в наркологічному центрі «Медікон». Після госпіталізації пацієнта та проведення огляду, фахівці розробляють для нього оптимальний, максимально щадний і ефективний курс детоксикації. Це дуже важливий момент, спрямований на усунення абстинентного синдрому, виведення пацієнта зі стану болісним наркотичної ломки і позбавлення його від фізіологічної хімічної залежності.

Лікування наркоманії у ТокмакуКваліфікований нарколог в Токмаку, що має необхідну ліцензію, підбирає найбільш ефективні та безпечні препарати, з урахуванням загального стану здоров’я хворого, його наркотичного стажу та тих речовин, які він вживав. Такий підхід дозволяє досягати незмінно сприятливих результатів вже в найкоротші терміни!

Психологічна допомога – другий етап курсу лікування від наркотиків

Однак, усунення фізичної залежності від наркотичних речовин, ще не означає перемоги над наркоманією! Куди складніше впоратися з залежністю психологічного характеру, навчити людину новому, тверезому життю, без наркотичного сп’яніння і повернути його в соціум повноцінним членом суспільства. Над цими завданнями активно працює наркодиспансер в Токмаку «Медікон» і всі його співробітники.

Для досягнення психологічної реабілітації та нормалізації емоційного стану хворого застосовуються такі методики, дієвість і результативність яких доведена в усьому світі:

 1. Когнітивно-поведінкова терапія.
 2. Індивідуальні психологічні консультації.
 3. Колективна психотерапія.
 4. Заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків».

Велике значення для нормальної соціальної адаптації та повного відновлення пацієнта грають відносини в колі сім’ї. На жаль, наркотична залежність, як правило, руйнує особисті стосунки пацієнта, створюючи чимало проблем. Спеціальні заняття сімейною терапією допомагають виправити цю ситуацію, нормалізувати атмосферу в сім’ї наркозалежного, побудувати нові відносини, засновані на взаємній підтримці, довірі і розумінні.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Допоміжні методи під час перебування в наркодиспансері

Умови лікувального закладу і ставлення до самого пацієнта також впливають на результати терапевтичного курсу, спрямованого на боротьбу з наркозалежністю. Наркологічний центр «Медікон» надає своїм хворим такі умови:

 1. Анонімність і дотримання політики конфіденційності.
 2. Шанобливе, доброзичливе ставлення співробітників центру і обслуговуючого персоналу.
 3. Виключно індивідуальний підхід до лікування та психологічній реабілітації кожного конкретного пацієнта.
 4. Максимально комфортні умови проживання.
 5. Постійна підтримка професійних психологів, психотерапевтів, консультантів з питань хімічної залежності.
 6. Повноцінне, збалансоване, здорове харчування.
 7. Організація дозвілля і створення оптимальних умов для самореалізації пацієнта.
 8. Трудотерапія.
 9. Терапевтичний супровід пацієнта і надання підтримки в соціальній адаптації після проходження лікувального курсу і виписки з єдиного центру.

Якщо у вас залишилися якісь питання, можете отримати всю необхідну інформацію, зателефонувавши по телефону філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» в Токмаку.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі