Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Кодтерпін невинні ліки від кашлю або новий синтетичний наркотик

Наркотик, що виходить наповерхню

Не секрет, що сучасна наркоіндустрія активно розвивається, розширюючи свій і без того багатий асортимент. І якщо раніше покупка наркотиків асоціювалася з чимось заборонено-підпільним, то зараз придбати наркотиковмісних речовину в довколишній аптеці або, не виходячи з дому, в інтернет-магазині, зовсім не складно. Вдосконалюють свої хімічні навички і наркомани-умільці.


Уявна боротьба з кодеїнізмом

Сьогодні лікування наркотичної залежності в Полтаві необхідно багатьом людям у віці 20-35 років, однак більшу небезпеку становить наркоманія в молодіжному середовищі. Не маючи стабільних доходів, підлітки починають своє невинне, на перший погляд, знайомство з наркотиками з загальнодоступних медичних препаратів.

У 2008 році, коли був заборонений вільний продаж «Трамадолу», великим попитом став користуватися «Кодтерпін». Його основна функція – допомога при непродуктивному кашлі та надання протибольового ефекту. Однак завдяки тому, що в його склад входить кодеїн (опиат), він надає потужну психоактивну дію і, відповідно, провокує залежність. Незважаючи на те, що в Україні з 2012 року продаж кодтерпіну (без рецепта, більше 2 упаковок) законодавчо заборонений, кодеінова залежність і далі процвітає.

Кодтерпіновая залежність: вигадка чи реальність?

Досвідчені наркомани навчилися не тільки поєднувати кодтерпін з левоміцетином для пролонгованої дії, а й самостійно виділяти кодеїн в чистому вигляді з кодтерпіну.

Лікування залежності від кодтерпінуЗгідно з інструкцією, препарат не можна приймати довше 5 днів. Деякі наркозалежні вживають за добу до 160 таблеток! Досить кількох таких «кінських» прийомів, щоб запустити механізм залежності. Спочатку це дарує відчуття ейфорії, бадьорості, небувалого припливу енергії, проте незабаром виявляється агресія, дратівливість і неконтрольоване бажання отримати чергову дозу.

Проходить ще трохи часу – і виснажений організм більше не в змозі сприймати синтетичний наркотик. З’являється апатія, слабкість, головний біль, постійна блювота, діарея. На тлі паралельного вживання левоміцетину розвивається моторошний дисбактеріоз, який послаблює імунітет. У разі різкої відміни спостерігається яскраво виражений абстинентний синдром.

Як лікувати залежність від кодтерпіну?

Комплексне лікування наркозалежності в Полтаві (і кодтерпіновой, зокрема) вже не перший рік успішно проводить Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон». Лікування починається з консультації і уважного обстеження пацієнта з метою адекватного підбору методу детоксикації. Процедура проводиться досвідченими наркологами і експертами по хімзавісімості. Очищення організму від скупчень шкідливих речовин нормалізує перебіг «ломки».

Далі слідкуе курс психологічної та соціальної реабілітації за програмою «12 кроків». Психосоціальна допомога спрямована на усвідомлення наркоманом своєї проблеми, формування мотивації одужати і кардинально змінити своє світосприйняття. Пацієнти «Медікона» вчаться брати на себе відповідальність, удосконалюються в самоорганізації і самоконтролі, переформатують модель звичної поведінки. В цілому, лікування наркоманії в Полтаві, проведене фахівцями центру «Медікон», триває 6 місяців і традиційно демонструє гідні показники одужання реабілітантів.

 

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
4,00 з 5 на основі 2 оцінок
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Наркотики і вагітність
  Наркотики гублять не тільки нас, а й майбутні покоління Наркозалежні люди часто ведуть безладне статеве життя. У стані наркотичного сп’яніння,...
  Детальніше
  Кодування від алкоголізму по Довженко – лікування алкоголізму без побічних ефектів
  Що таке “кодування від алкоголізму” Кодування – це метод навіювання з метою лікування (вплив забороною). Термін був введений в практику...
  Детальніше
  Кодування від алкоголізму у Львові
  Наркологічний центр «Медікон» пропонує повноцінне лікування алкогольної залежності, в тому числі і способом кодування. Сьогодні було проведено багато успішних кодувань...
  Детальніше
  Лікування ігроманії у Львові
  Ігроманія – одна з різновидів залежностей, що набуває все більш широку поширеність і наближається, згідно зі статистикою, до показників захворювання...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі