Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Наслідки від Ріталіну і лікування

Ріталін являє собою сильнодіючий психотропний препарат. Даний засіб відомий ще під назвами – дитячий кокаїн, таблетки для бадьорості і т.д. Ріталін використовується в медицині як психостимулюючий препарат, для лікування астенії, пригнічення нервової системи. Дана речовина діє також як кокаїн, амфетамін, викликаючи швидкий розвиток залежності.


 

Дія Ріталіну

Ріталін має на центральну нервову систему стимулюючу дію. Після прийому речовини, людина відчуває почуття ейфорії, бадьорості, прилив сил. Стан сп’яніння змінюється відчуттям пригніченості, занепаду, що і призводить до розвитку швидкого звикання. Толерантність до ріталіну формується швидко, тому дозування, необхідні для досягнення бажаного ефекту, постійно збільшуються.

Лікування від Ріталіну

Великі дози препарату викликають появу галюцинацій, сильні головні болі, судомні напади, конвульсії. У людини відзначається емоційна нестабільність, порушення сну, стан психозу, панічні атаки.

Наслідки від Ріталіну для організму

Наслідки від Ріталіну проявляються досить швидко, наркотик вражає практично всі життєво важливі органи і системи. Фахівці виділяють наступні руйнівні дії Ріталіну на організм:

 • руйнування легень, нирок і печінки;
 • пошкодження судин, що призводить до розвитку інфарктів, інсультів;
 • різке схуднення, виснаження організму;
 • ураження головного мозку, часто приводить до епілептичних припадків;
 • незворотні патологічні зміни в роботі кровоносної системи;
 • порушення зорової функції (аж до повної сліпоти).

Перебуваючи під дією Ріталіну, людина перестає контролювати себе, в ній прокидається агресія, панічний стан, що нерідко стає причиною самогубств.

Лікування від Ріталіну: терапевтичні методи

Лікування від Ріталіну починається з проведення детоксикації, що дозволяє усунути вкрай важкий і хворобливий стан ломки, відновити роботу внутрішніх органів. Часто детоксикація супроводжується психозом, тому хворим призначають нейролептики, аденоблокатори, транквілізатори. Консультація з фахівцем-психоневрологом допоможе оцінити ступінь ураження головного мозку і розробити оптимальний терапевтичний курс.

Лікування від наркотиків в «Медіконі» включає в себе обов’язковий курс психологічної реабілітації, що включає в себе методи Генштальд-терапії, емотивно-раціональні техніки, сеанси сімейної психотерапії, заняття за програмою «12 кроків». Важливо, щоб людина сформувала правильні мотивації і придбала нові цілі і прагнення, які дозволять їй насолоджуватися життям без додаткових стимуляторів.

Після курсу лікування від Ріталіну пацієнтові центру «Медікон» забезпечується терапевтична підтримка в період реабілітації, оскільки ризики можливого зриву у таких хворих дуже великі. Індивідуальні психологічні консультації, робота в групах взаємодопомоги, сімейна психотерапія допомагають безболісно адаптуватися до звичного середовища, навчитися долати можливі проблеми, не вдаючись до наркотику!

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Правовий аспект незаконного зберігання і розповсюдження наркотиків
  Законодавча боротьба з наркоманією Питання незаконного поширення наркотиків для нашого суспільства звучить актуально і в багатьох аспектах залишається нерозв’язним. Він...
  Детальніше
  Кодтерпін невинні ліки від кашлю або новий синтетичний наркотик
  Наркотик, що виходить наповерхню Не секрет, що сучасна наркоіндустрія активно розвивається, розширюючи свій і без того багатий асортимент. І якщо...
  Детальніше
  Лікування від Трамадолу
  Трамадол являє собою психотропний засіб, що належить до групи опіоїдних анальгетиків. Даний препарат відрізняється наявністю яскраво виражених знеболюючих властивостей. В...
  Детальніше
  Причини жіночого алкоголізму
  Алкоголізм вбиваючий материнство 2015 рік. Україні було присвоєно п’яте місце в світі по середній кількості прийнятого спиртного на душу населення....
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі