Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Наслідки вживання крокодила

Наркотик, який змушує гнити ще за життя

Кустарний, що руйнує, гнильний, смертоносний, наркотик для бідних … Всі ці визначення відносяться до Дезоморфін, синтетичному наркотику з групи опіатів. У народі його називають «крокодилом» через те, що місце уколу згодом запалюється, гниє, зеленіє і шкіра стають лускатої, як у рептилії.


«Крокодиляча» наркоманія, подібно невиліковному вірусу, поширюється серед молоді першої української столиці ще з 2005 року, тому лікування наркотичної залежності в Харкові необхідно сотням молодих людей.

Прокляття «крокодила»

Лікування наркоманії в Харкові, викликаної вживанням крокодилаЦей наркотик дуже популярний через свою сильну дію, схожу з героїном, доступності і відносної дешевизни. Можна легко купити основну речовину наркотику – кодеїн. Для розвитку стійкої залежності (спочатку психічної, а потім і фізичної) досить 2 ін’єкцій. Не дарма його ще називають «наркотиком для самогубств», адже нехитрий склад може забрати життя людини всього за кілька місяців. Сірка зі сірникових головок, йод, бензин, сірчана кислота, розчинники – це далеко не весь список інгредієнтів для кустарного виготовлення наркотику. За статистикою, героїновий наркоман може прожити до 7 років, а «крокодиловий» – максимум 1 рік. Не вірите? Тоді скористайтеся інтернетом – і фотографії «крокодільщиків» з некрозом шкіри, а також кістками і сухожиллями, з’їденими гноєм, вас шокують!

За оцінкою експертів, близько 25% харківських наркоманів необхідно якомога швидше почати лікування наркозалежності в Харкові.

Наслідки для «крокодільщіка»

Початківець наркоман відчуває класичні симптоми: безсоння, піднесеність настрою, що контрастує з нападами гніву і агресії. І приблизно через місяць-півтора дають про себе знати ознаки, характерні для залежності від «крокодила»:

 • грубіє шкіра, вона набуває синюшного відтінку, з’являються гнійні рани, які видають смердючий запах;
 • різко псуються зуби, при цьому процес проходить безболісно;
 • з часом розвивається гангрена, тіло наркомана гниє заживо, шкіра відшаровується, оголюючи кістки;
 • нерідкі випадки паралічу нижніх кінцівок.

Апогеєм стає поліорганна недостатність, коли через сильну інтоксикацію відмовляють всі органи. Як бачимо, описана залежність – вкрай небезпечне захворювання, яке блискавично розвивається з високим ризиком летального результату. Тому про спроби вилікуватися самостійно мова не йде.

Надія на допомогу

Лікування наркоманії в Харкові, яка викликана вживанням «крокодила», в тому числі, вже більше 10 років проводять фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Крім процедури детоксикації, яку проводять досвідчені наркологи, тут вам запропонують комплекс соціально-психологічних заходів за методикою «12 кроків».

Курс реабілітації розрахований на 6-місячне перебування пацієнта в стаціонарних умовах з неможливістю вживати наркотики. За цей час реабілітант пройде ряд психотренінгів, індивідуальних і колективних бесід з психологами і психоаналітиками, які допоможуть усвідомити проблему, навчать їй протистояти і підкажуть, як поглянути на світ по-іншому – очима сильної духом, незалежної людини!

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Замісна терапія метадоном
  Специфічна методика лікування наркоманії В Україні і країнах Європи (Угорщини, Австрії, Швеції) активно використовується замісна підтримуюча терапія (ЗПТ) наркозалежних. За...
  Детальніше
  Наркотичні речовини: достовірні методи обстеження і терміни виведення
  Щоб точно дізнатися, вживає людина наркотики чи ні, проводиться ряд досліджень. Наприклад, можливе вивчення зразків сечі для швидкого попереднього результату....
  Детальніше
  Наркологічна клініка
  Наркологічна клініка – це найкращий вибір для пацієнтів, які страждають на алкоголізм, наркоманію, ігроманію і іншими видами залежностей. Основними перевагами...
  Детальніше
  Навіщо потрібна ізоляція при наркозалежності?
  Наркоманія – одне з найбільш небезпечних й широко поширених захворювань сучасності. Молоді люди пробують наркотики з цікавості, а тому вже...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі