Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від Трамадолу

Трамадол являє собою психотропний засіб, що належить до групи опіоїдних анальгетиків. Даний препарат відрізняється наявністю яскраво виражених знеболюючих властивостей. В силу впливу Трамадолу на центральну нервову систему і активну стимуляцію опіоїдних рецепторів, медикамент застосовують і з метою досягнення стану наркотичного сп’яніння.


Дія Трамадолу

При проникненні в кровотік діючі речовини Трамадолу викликають стан приємною ейфорії, людина стає емоційно сприйнятливою, відчуває прилив сил і енергії, відчуває себе вільною і розкутою. Однак толерантність до препарату розвивається досить швидко і вже незабаром ейфорія після прийому скорочується з 36 годин до 5 хвилин. Людина змушена постійно збільшувати дозування. Стан «трамадолової ломки» супроводжується сильними болями, порушеннями сну, панічними станами, що призводять до розвитку параної.

Наслідки від Трамадолу для організму

Звикання до Трамадолу розвивається швидко. Уже через кілька місяців вживання наркотику у пацієнта проявляються ознаки фізичного і психологічного виснаження. Людина стає пригніченою, дратівливою, починає різко худнути, страждає від перманентної відсутності апетиту, безсоння.

Далі виявляються такі наслідки від Трамадолу:

 • плаксивість;
 • головні болі;
 • перепади артеріального тиску;
 • запаморочення;
 • порушення пам’яті, зниження здатності до концентрації уваги.

Через рік вживання трамадолу змінюється зовнішність пацієнта, починають випадати волосся, руйнуватися зуби. Крім того, відзначається ослаблення кісткових тканинних структур, що стає причиною частих переломів. Як правило, при відсутності своєчасного надання кваліфікованої допомоги людина гине від передозування протягом 3-4-х років. Підступність Трамадолу полягає в тому, що цей препарат викликає сильну психологічну залежність, з проявами якої доводиться боротися протягом 10-15 років після припинення вживання трамадолу.

Лікування від Трамадолу

Методи лікування від Трамадолу

Лікування від Трамадолу має проводитися в умовах госпіталізації пацієнта, з повною ізоляцією від звичного середовища. Терапевтичний курс починається з проведення комплексної детоксикації та застосування загальнозміцнюючих методик. Тривалість детоксикації становить близько 3-4 тижнів. Часто пацієнтам призначають нейролептичні і ноотропні препарати, проводять симптоматичне лікування, курс вітамінотерапії.

Лікування від наркотиків в «Медіконі» проводиться кваліфікованими фахівцями, за ліцензованими методикам, що істотно підвищує шанси на досягнення успішних результатів.

Терапевтичний курс включає в себе проведення психологічної корекції, роботу за програмою «12 кроків» в групах співзалежних, методи Генштальд-терапії. Особливу увагу в наркологічному центрі «Медікон» приділяють питанням реабілітації пацієнтів і профілактики можливого зриву. Психологічні консультації, заняття з сімейним психологом і в групах співзалежних допомагають людині подолати психологічну залежність від Трамадолу, повністю повернувшись до нормального, тверезого життя.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Алкогольна шизофренія – підсумок затяжного алкоголізму
  Захворювання, з яким боротися потрібно всім Алкоголізація має характер національної загрози – боротьба з цим руйнівним явищем триває протягом довгого...
  Детальніше
  Як один наркоман витягує матеріальні ресурси з сім’ї
  Хвороба, яка знищує в людині людське Залежність від наркотиків робить своєю жертвою не тільки саму людину, яка їх вживає, але...
  Детальніше
  Руйнівна сила від вживання спайсів
  Багатоликий ворог, який б’є точно в ціль Пахощі, рослинна або суміш для куріння … Як тільки наркоумельци не намагаються завуалювати...
  Детальніше
  Препарати для зняття наркотичної ломки
  Залежність від наркотичних речовин – серйозне захворювання, яке вимагає особливого підходу і професійного лікування. Кращий результат досягається, якщо хворий лікується...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі