Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії у Львові

Ігроманія – одна з різновидів залежностей, що набуває все більш широку поширеність і наближається, згідно зі статистикою, до показників захворювання на алкоголізм чи наркоманію. Реабілітаційний центр «Медікон» пропонує комплексне та ефективне лікування ігроманії у Львові, гарантуючи своїм пацієнтам досягнення стабільних, позитивних результатів.


 

Коли потрібно звертатися за допомогою?

Фактори, що провокують розвиток ігроманії досі достеменно не вивчені. На жаль, не всі люди вміють розрізняти захоплення іграми зі згубною і небезпечною залежністю. Як правило, ігроманія розвивається через те, що людина отримує колосальний викид нейрогормонів, потрапляючи в стан, схожий з трансовим.

Ці над-емоції спонукають гравця знову і знову прагнути їх випробувати. Таким чином, формується залежність, яка тягне за собою психічні розлади, неадекватність, проблеми в родині та соціумі. Поступово у людини повністю пропадає інтерес до реального життя. Він готовий добу проводити за грою або може піти на злочин, щоб роздобути кошти для азартних ігор.

Згодом, ігроман впадає в тяжкий депресивний стан і може думати чи здійснює суїцидальні спроби. Щоб уникнути таких несприятливих наслідків, рекомендується своєчасне звернення за професійною допомогою. Перші прояви ознак ігроманії, до яких прийнято відносити:

 1. Напади агресії і гніву.
 2. Втрата інтересу до занять, які захоплювали раніше.
 3. Стан ломки, що виникає, коли людина знаходиться поза грою.
 4. Втрата самовладання.
 5. Апатія.
 6. Надмірна, безпричинна нервозність і дратівливість.
 7. Психоемоційна нестабільність.

Якщо більшу частину свого життя людина проводить за грою, втрачає інтерес до всього іншого, що відбувається в реальному житті, то їй однозначно потрібно грамотна психотерапевтична допомога.

Сучасні методи лікування ігроманії

Лікування ігроманії у Львові в центрі «Медікон» проводиться за допомогою ефективних, передових методик. Фахівці клініки займаються боротьбою з цією згубною залежністю протягом 10 з гаком років, приділяючи їй не менше уваги, ніж лікуванню алкоголізму або наркотичній залежності.

Лікування проводиться психотерапевтичними методами. Добре зарекомендували себе заняття в групах взаємодопомоги по принципам Міннесотської програми «12 кроків». Дана техніка допомагає людині визнати свою залежність і необхідність в сторонній допомозі, сформувати правильні мотивації, отримати необхідну підтримку.

Елементи арт-терапії та трудотерапії дозволяють розширити коло інтересів і перемикати увагу з гри на інші цікаві заняття. Сеанси сімейної системної психотерапії дають належну підтримку, допомагають геймеру повірити в свої сили і впоратися з різними спокусами.

З пацієнтом психологи працюють також індивідуально, ставлячи перед собою завдання – виявлення провокуючих чинників розвитку залежності і пошук ефективних способів їх усунення. Тривалість терапевтичного курсу при ігроманії становить близько півроку. Цього часу достатньо, щоб пацієнт відновив свій психоемоційний стан, навчився боротися з проявами деструктивної поведінки, виробив у себе байдуже ставлення до азартних ігор.

Основними перевагами лікування ігроманії у приватній клініці є:

 1. Гарантована анонімність і конфіденційність.
 2. Комплексний підхід до вирішення проблеми.
 3. Високий рівень кваліфікації персоналу.
 4. Численні позитивні відгуки інших пацієнтів.
 5. Індивідуальний підхід до кожного хворого.
 6. Комфортабельні умови проживання.

Професійна психологічна та психотерапевтична допомога при ігроманії допомагає людині назавжди позбутися від цієї небезпечної залежності, повернути інтерес до життя. Отримати додаткову інформацію, профільну консультацію або обговорити інші питання, можна зателефонувавши в львівську філію центру або скористатися формою зворотного зв’язку на сайті.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Зняття наркотичної ломки на дому
  Наркотики викликають психологічну та фізичну залежність. При зниженні дози або відмові від прийому наркотичних засобів виникає патологічна реакція – синдром...
  Детальніше
  Зняття героїнової ломки
  Вживання будь-яких видів наркотичних речовин викликає фізичну і психічну залежність. Однією з найважчих залежностей вважається залежність від Героїну. Залежність від...
  Детальніше
  Медіхронал – медична допомога для боротьби з алкоголем
  Наркологічний центр «Медікон» для боротьби з алкогольною залежністю, для купірування похмільного синдрому, полегшення стану пацієнтів використовує не тільки психотерапевтичні, але...
  Детальніше
  За що живуть наркоторговці?
  Багатства за здоров’я людей Потужним напрямком тіньової економіки є наркобізнес, якому властиві значні обороти, великий попит і, відповідно, пристойний заробіток....
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі