Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Навіщо потрібна ізоляція при наркозалежності?

Наркоманія – одне з найбільш небезпечних й широко поширених захворювань сучасності. Молоді люди пробують наркотики з цікавості, а тому вже не можуть зупинитися. Врятувати наркозалежного можливо тільки при професійному лікуванні в умовах госпіталізації, яке пропонує реабілітаційний центр «Медікон».


Для чого потрібна ізоляція? 

Навіщо потрібна ізоляція при наркозалежності?Щоб перемогти наркоманію, людині потрібні правильні мотивації та сила волі. На жаль, більшість наркоманів психологічно нестабільні, схильні до зовнішніх спокусам і впливу звичного оточення. Справа в тому, що при розвитку наркотичної залежності людина поступово втрачає зв’язок із нормальними людьми. Коло його спілкування складається з таких же наркоманів.

Коли у людини виникає бажання вилікуватися, відмовитися від вживання наркотиків, «друзі» наполегливо відмовляють його і пропонують прийняти дозу «в останній раз». Результатом стають нові зриви, рецидиви, неможливість покінчити з наркозалежністю. Саме з цієї причини лікування наркоманії у домашніх умовах вважається неефективним.

Переваги ізоляції та госпіталізації

Госпіталізація ізолює пацієнта від звичного кола спілкування, який надає на нього несприятливий вплив. Людина потрапляє у здорове суспільство, що сприяє формуванню правильних мотивацій, прискореному відновленню.

Медичні фахівці та психологи можуть надати пацієнту необхідну допомогу. Знайомство з людьми, також долати проблему залежності, дасть необхідну підтримку, віру у власні сили, стимул рухатися вперед.

Крім того, перебування у центрі повністю виключає можливість придбання і вживання наркотичних речовин. При цьому важливо розуміти, що ізоляція потрібно всім наркозалежним, незалежно від того, вживають вони «легкі» чи «важкі» наркотики. Пройти анонімне лікування наркоманії в умовах госпіталізації можна, звернувшись за допомогою в реабілітаційний центр «Медікон».

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Вивід із запою на дому
  Що таке запій? Запій – це стан в якому людина перебуває протягом декількох днів, тижнів, а то і місяців, але...
  Детальніше
  Що таке Субітекс
  Чи можливо вилікувати одну наркоманію іншою? Довгий час «Субітекс» (Субутекс, бупренорфін) вважався препаратом, який використовувався виключно в рамках замісної підтримуючої...
  Детальніше
  План – наркотик, що знищує людину не поспішаючи
  “Просте” захоплення ціною в життя «Гра в марихуану – ризикова» Чарльз Буковски «План» – це одне з сленгових назв марихуани...
  Детальніше
  Стадії алкоголізму
  Недуг, який проявляється не відразу Алкоголізм і ефективні способи його лікування, без перебільшення, є однією з найбільш гострих медико-соціальних проблем...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі