Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Умані

Якщо в дім прийшла така біда, як алкогольна залежність, важливо не затягувати, а якомога швидше звертатися за допомогою до справжніх професіоналів. Часто люди не роблять цього, побоюючись розголосу своєї проблеми. Але тепер вихід знайдений. Виключно анонімне лікування алкоголізму в Умані в стаціонарних умовах пропонує місцева філія реабілітаційного центру Медікон.

Перша допомога в домашніх умовах

Часто алкозалежні пацієнти і їхні рідні задаються питанням: чи можливо ефективне лікування від алкоголю в Умані на дому? Запросити фахівця додому можна в цілодобовому режимі, але вибір засобів і методів лікування в таких умовах обмежений. В першу чергу виклик нарколога потрібний, коли алкоголіку необхідна екстрена медична допомога. Пацієнтам надаються такі види послуг:

 • детоксикація організму;
 • попередня діагностика;
 • виведення з запою в Умані;
 • лікування білої гарячки;
 • купірування гострого похмільного синдрому;
 • допомога при сильній алкогольної інтоксикації.

Також в домашніх умовах можливе надання консультацій самому пацієнту та членам його сім’ї, проведення кодування. Повноцінна реабілітація можлива тільки в стаціонарі. Як варіант психологічної допомоги на дому, пропонується метод інтервенції, теж є одним із способів примусового лікування алкогольної залежності.

Дана методика являє собою проведення з алкозалежним чоловіком мотивуючих розмов, які допомагають йому усвідомити наявність проблеми, її подальші неминучі наслідки і прийняти усвідомлене рішення про проходження повного терапевтичного курсу.

Умань – адміністративний центр Черкаського району. Досить велике місто з цікавою історією і численними пам’ятками. Однак, незважаючи на це і наявність чинного наркодиспансеру, проблема алкоголізму тут стоїть досить гостро. В першу чергу це обумовлено недоліком грамотних фахівців і приватних установ, що надають анонімну допомогу.

Лікування алкоголізму в Умані

Реабілітація в умовах госпіталізації і її переваги

Фахівці клініки Медікон, надаючи таку послугу, як виклик нарколога на дім, все ж підкреслюють про необхідність лікування алкогольної залежності саме в стаціонарі. Переваги стаціонарної терапії:

 1. Цілодобове спостереження з боку фахівців і надання термінової психологічної або медичної допомоги в міру необхідності.
 2. Перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві.
 3. Більш широкий арсенал засобів і методів боротьби з алкоголізмом.
 4. Виключення ймовірності придбання і вживання спиртних напоїв в стінах клініки.
 5. Ізоляція від погано впливаючого на пацієнта звичного оточення.
 6. Створення оптимальних умов для прискореного фізичного та психоемоційного відновлення.
 7. Режим дня.
 8. Оптимально збалансоване правильне харчування.
 9. Організація дозвілля і заходів, що сприяють духовному зростанню, особистісному розвитку пацієнта.
 10. Лікування супутніх захворювань.
 11. Допомога в подальшій соціальній реабілітації та адаптації, забезпечення терапевтичного супроводу після закінчення терапевтичного курсу.

При цьому не варто побоюватися госпіталізації, оскільки у приватному закладі для постояльців створені комфортні умови для життя і лікування. Атмосфера, що панує в центрі, нічим не нагадує лікарняну. Досвідчений персонал доброзичливий і терплячий, до кожного підопічного фахівці шукають особливий, індивідуальний підхід. Крім того, анонімність та нерозголошення особистих даних є основними принципами роботи центру, тому пацієнти можуть не боятися постановки на облік або публічного розголосу їх проблеми.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі