Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Наслідки вживання Спазмолексу

Легальний “знеболюючий” наркотик

Напевно вам доводилося спостерігати картину, коли молоді люди рано вранці поспішають купити в аптеці препарат «Спазмолекс» у великих кількостях. Або ж вас здивували розкидані на тротуарах, у парках використані упаковки все тіх же ліків. Що це? Приступ масового больового синдрому? На жаль, ні. Так в Україні з шаленою швидкістю розвивається спазмолексова залежність, від якої, в більшій мірі, страждає молодь, адже даний наркотик доступний для легальної покупки і бюджетний, адже кожна аптека самостійно встановлює на нього ціни. І поки державні інституції продовжують вести дискусії про його заборону або лімітованої продажу, дозволити собі купити його може навіть школяр.


Як виглядає спазмолексовое сп’яніння

Офіційно, людей, яким необхідно ефективне лікування наркоманії, викликаної «Спазмолексу», фахівці називають залежними від опіатподобних речовин. Тому і клінічна картина подібна опіатної залежності. Після вживання «бобів» (сленгове назва «Спазмолексу») людина відчуває небувалий приплив енергії і сил, або ж, навпаки, стає апатичною, розбитою і сонливою. При цьому частішає серцебиття, зіниці звужуються, мова змазана.

Перебіг абстинентного синдрому, який спостерігається при раптовій відміні препарату, має класичну картину: у наркомана пропадає настрій, він не може заснути, відмовляється їсти, проявляє гнів і агресію, відчуває сильні болі в м’язах. В такому випадку необхідно оперативне і поетапне лікування наркоманії.

До чого може призвести неконтрольоване вживання «Спазмолексу»

Неконтрольоване вживання «Спазмолексу»В інструкції до препарату йдеться про те, в його склад входить декстропропоксифен гідрохлорид. Іншими словами, це наркотичний анальгетик. Як і метадон, він діє централізовано і викликає психологічну і фізичну залежність, про що попереджає виробник. Однак це аж ніяк не гальмує розвиток в нашій країні фармацевтичної наркоманії.

При зловживанні «Спазмолексу» можливі парези (параліч певних частин тіла), напади задухи, летаргія, нервозність, часта втрата свідомості і запаморочення. Стрибки артеріального тиску можуть спровокувати зупинку серця, інсульт. Уже за півроку залежності він викликає руйнування кори головного мозку, що веде за собою стан коми або летальний результат.

Якщо раптом ви помітили в кімнаті своєї дитини таблетки-анальгетики, сироп від кашлю незрозумілого походження, або він став агресивним, нервовим, в його лексиконі з’явилися нові слова (кодеїн, кодтерпін, Спазмолекс, Кофекс) – це вагомий привід звернутися до фахівців, які проводять анонімне лікування наркоманії.

Вам допоможуть в «Медіконі»!

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» – це багатопрофільний заклад, яке вже більше 10 років допомагає всім хто звернувся боротися із залежністю (наркотичної, алкогольної, ігрової). Його фахівці розробили курс реабілітації і для тих, хто залежний від «Спазмолексу». Він складається з декількох етапів (очищення, психологічної корекції та соціальної адаптації) і передбачає піврічне перебування пацієнта в закритому стаціонарі.

Лікування наркозалежних в «Медіконі» проходить анонімно, системно і професійно! У цьому зможете переконатися і ви, якщо зателефонуйте нам – і вже сьогодні ми почнемо спільну боротьбу з наркозалежністю.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Як один наркоман витягує матеріальні ресурси з сім’ї
  Хвороба, яка знищує в людині людське Залежність від наркотиків робить своєю жертвою не тільки саму людину, яка їх вживає, але...
  Детальніше
  Сучасні методи діагностики наркоманії
  Наркотична залежність – хвороба, що вражає безліч людей, незалежно від їх віку, соціального статусу та особистісних якостей. Найбільшою мірою до...
  Детальніше
  Наркологічна клініка
  Наркологічна клініка – це найкращий вибір для пацієнтів, які страждають на алкоголізм, наркоманію, ігроманію і іншими видами залежностей. Основними перевагами...
  Детальніше
  Кодтерпін невинні ліки від кашлю або новий синтетичний наркотик
  Наркотик, що виходить наповерхню Не секрет, що сучасна наркоіндустрія активно розвивається, розширюючи свій і без того багатий асортимент. І якщо...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі