Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Як лікувати наркоманію?

Лікування наркоманії необхідно починати обережно

Довгий час провідні фахівці з усього світу намагаються знайти відповідь на, здавалося б, просте запитання «Як лікувати наркоманію?». Але до сих пір всі їхні спроби відповісти однозначно, щоб влаштувати прихильників усіх підходів, залишаються марними. Однак всі вони сходяться в одному: лікування наркоманії – це тривалий і трудомісткий процес. Статистика свідчить, що якщо 20% із загального числа пацієнтів центру вдається кинути наркотики, його роботу можна назвати успішною. Сліпо довіряти всім, хто обіцяє швидке зцілення чудодійним препаратом, явно не варто.


Як лікувати наркоманію: Вибір установи

Сучасний ринок наркологічних послуг представлений державними установами, приватними центрами, що пропонують індивідуальне лікування вдома. Найбільш ефективними є профільні наркологічні центри. Однак перш ніж зупинитися на виборі одного з них, вивчіть відгуки пацієнтів або відвідайте його. Краще, якщо він буде перебувати в іншому регіоні. Адже тільки далеко від дому людина буде позбавлена можливості спілкування з друзями-наркоманами і не зможе в кризовий момент втекти додому.

Як лікувати наркоманію - Вибір центру

Програма реабілітації

Сьогодні налічується величезна кількість реабілітаційних програм. І тільки деякі з них науково обґрунтовані й апробовані. Так, відмінні результати показує програма «12 кроків», адаптована під українські реалії.

Якщо наркозалежний навідріз відмовляється лікуватися?

Практика проведення примусових заходів медичного характеру останнім часом демонструє кращі результати, ніж добровільна реабілітація. Навіть якщо спочатку людина не має наміру кидати наркотики, досвідчений психолог зможе переконати його в тому, що подальша доза зможе стати смертельною.

Стати активним співучасником терапевтичного процесу!

Сучасні установи пропонують психологічну реабілітацію, яка є частиною лікування наркоманії в Харкові, не тільки наркоману, але і його рідним, адже близько 75% «зривів» трапляється з вини рідних, які не знають, як правильно спілкуватися з людиною, що має досвід нарковлеченія. Тому якщо вам пропонують пройти курс занять в групах співзалежних – знайте, це один з кроків до одужання. Так, дізнавшись більше про механізм і причини виникнення залежності, ви зможете краще зрозуміти близьку людину. А його можливі «падіння» будуть сприйняті вами вже не як слабкість, а спроба змінити життя на краще.

А що потім?

Більшість пацієнтів після закінчення піврічного курсу реабілітації лякає невідомість. Далеко не всі центри передбачають ресоціалізацію, в рамках якої психологи і соцпрацівники допомагають реабілітантами реалізувати на практиці отриманий досвід здорового життя і знову знайти себе в соціумі.

Що ж, знайти центр, який займається лікуванням наркоманії кваліфіковано і комплексно, завдання не з простих. До того, ж компетентні експерти, які вкладають в улюблену справу, професіоналізм, душевне тепло, ентузіазм і особистий час, не можуть працювати безкоштовно. Праця істинного професіонала оцінюється досить високо, тому якісне лікування наркозалежності, проведене ними з використанням новітніх технологій, обладнання, в комфортабельних умовах, апріорі не може бути дешевим. Важливо знайти той наркологічний центр, який буде нести відповідальність за результат свого лікування, і хворіти душею за долю кожного пацієнта.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Руйнівна сила від вживання спайсів
  Багатоликий ворог, який б’є точно в ціль Пахощі, рослинна або суміш для куріння … Як тільки наркоумельци не намагаються завуалювати...
  Детальніше
  Післяреабілітаційний супровід
  Особливості постреабілітаційного періоду Кваліфіковане лікування наркоманії має на увазі не тільки реабілітацію в умовах стаціонару, а й надання професійної психологічної...
  Детальніше
  Лікування від Трамадолу
  Трамадол являє собою психотропний засіб, що належить до групи опіоїдних анальгетиків. Даний препарат відрізняється наявністю яскраво виражених знеболюючих властивостей. В...
  Детальніше
  Як перестати жаліти себе, звинувачувати оточуючих і видужувати
  Лікування наркоманії не може бути лише медикаментозним Наркоман швидко звикає робити з себе жертву. Адже жити в ілюзорному світі йому...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі