Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Чому мутують наркотики?

Розвиток, який тільки шкодить

Сучасна наркоіндустрія з кожним роком розвивається, про що свідчить офіційна статистика. Багато старшокласників вже знайомі з психотропними речовинами, адже наркодилери часто безперешкодно «пасуться» на дискотеках, нічних клубах і навіть школах. Тому не дивно, що вік «наркомана-чайника» помолодшав до 10-11 років!


Яскраві приклади наркомутацій

«Дизайнерські» наркотикиКожен день армія наркозалежних поповнюється, а асортимент наркотиків розширюється. Досвідчені ділки синтезують наркотики в домашніх умовах, тобто з «елітного» наркотику роблять варіант «простіше», доступніше. Для цього достатньо просто прикупити все необхідне в найближчій аптеці.

Наркоалхімікі вищого рангу придумують «дизайнерські» наркотики. Чи не замислювалися ви навіщо? Невже недостатньо існуючої різноманітності наркотиків? Або вони перестали діяти? Зовсім ні! Наведемо приклад. Багато курильні суміші, статус законності яких в нашій країні однозначно не регламентується, до 20 разів на рік змінюють свій зміст. Все це відбувається для того, щоб, так би мовити, заплутати сліди. Поки певні інстанції проводитимуть численні клінічні випробування, а потім вводити нові компоненти в список заборонених, склад суміші знову поміняється. Його так легко, а головне, законно можна буде придбати в інтернет-магазині.

Так, трохи змінена молекула наркотику не відіб’ється на його здатності впливати на психіку, але, з точки зору закону, його можна буде деякий час легше продавати на чорному або сірому ринку. Мутують наркотики і з іншою метою. Візьмемо, приміром, елітний «екстазі». Для досягнення різних ефектів його змішують з кокаїном, героїном. З метою економії в нього додають наповнювачі – і вихід виходить значно більше. При цьому з’являються нові ризики. «Дизайнерський» наркотик, який нерідко видають за більш безпечний, насправді, мало вивчений, а значить, його Неправильне дозування небезпечне для життя.

Центр «Медікон»: поетапне і компетентне лікування наркоманії в Одесі

В Одесі, де неодноразово вилучалися величезні наркогрузи, а в численних нічних клубах вам запропонують ексклюзивну наркотичну новинку, наркостатистика давно переступила епідпоріг. Тому проблема лікування наркотичної залежності в Одесі звучить особливо патово.

Незалежно від модифікації вживаного наркотику, в Одеській філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» вам запропонують весь спектр послуг, спрямованих на подолання наркотичної залежності.

Для початку досвідчені лікарі-наркологи та експерти по хім залежності проведуть процедуру детоксикації і ряд оздоровчих заходів для подолання абстинентного синдрому і відновлення організму. Після команда висококласних психологів, психоаналітиків і соціальних працівників візьметься на соціально-психологічної реабілітації пацієнта. Для цього передбачені різнопланові індивідуальні та колективні заняття, психотренінги, робота в групах співзалежних. Курс реабілітації в «Медіконі» триває 6 місяців.

Лікування наркоманії в Одесі, що проводиться фахівцями «Медікона» відрізняється:

 • анонімністю перебування пацієнта;
 • комфортом проживання;
 • системним і кваліфікованим підходом до лікування;
 • залученням до процесу реабілітації найближчого оточення наркозалежного;
 • сприятливою психологічною атмосферою.
Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Наслідки від Ріталіну і лікування
  Ріталін являє собою сильнодіючий психотропний препарат. Даний засіб відомий ще під назвами – дитячий кокаїн, таблетки для бадьорості і т.д....
  Детальніше
  Способи лікування наркозалежності: як бути, якщо лихо постукало в двері
  Захворювання, яке спочатку приносить задоволення Наркоманія – це захворювання первинне, з наростаючою симптоматикою, рецидивуюче, що викликано вживанням наркотичних речовин. Природа...
  Детальніше
  Вживання марихуани розвага або початок наркоманії?
  Пустощі на краю прірви «Я просто бавлуюся травичкою!», – Так самовпевнено прикривають свою залежність багато молодих людей. Адже що може...
  Детальніше
  Як дізнатися, що ваша дитина стала вживати наркотики
  Наркоманія б’є по найдорожчому Підліткова наркоманія стала для нашої країни стихійним лихом. Якщо 5 років тому 16-річний наркозалежний шокував, то...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі