Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Що таке бутират і його вплив

Бутират (оксибутират натрію) – лікарський засіб, який ефективно застосовується для інтенсивної терапії в неврології і разом з тим – це небезпечний наркотичний засіб, що викликає швидке звикання, руйнівно впливає на психіку і організм залежної людини.


Дія бутирату на організм

Прийом бутирату викликає стан легкості і розкутості, схожий з алкогольним сп’янінням. Небезпека полягає в тому, що він здатний спровокувати розвиток звикання вже буквально після першого прийому. Діяти наркотик починає через 5-10 хвилин, а його ефект зберігається протягом декількох годин. Ломка у пацієнтів після прийому бутирату відрізняється особливою тяжкістю. Без чергової дози наркотику людина не може нормально спати, працювати і функціонувати.

Для отримання наркотичного ефекту наркозалежному доводиться постійно збільшувати дозування, що загрожує небезпечними наслідками, аж до впадіння в стан наркотичної коми і летального результату.

Наслідки від бутирату для організму

Наслідки від бутирату для організму проявляються швидко, вже через кілька тижнів з початку вживання. Наркотик руйнує мозок, нервову систему, саму особистість пацієнта. Людина повністю відривається від реальності, страждає провалами в пам’яті і в цей період може заподіяти чимало шкоди, як собі, так і оточуючим людям.

Можливі порушення сну, розвиток безсоння, поява галюцинацій. Високі ризики передозування, що характеризується ознаками важкої інтоксикації, загальмованістю нервової системи, впаданням в стан коматозного сну.

Лікування від бутирату

Бутират негативно впливає на стан репродуктивної системи, серця, нирок, головного мозку. На тлі вживання наркотику розвивається явна деградація особистості пацієнта. Буквально за кілька місяців залежності, людина перетворюється на «овоч», якого нічого на цікавить крім чергової дози.

Методи терапії при лікуванні від бутирату

Лікування від бутирату має проходити комплексно, в умовах госпіталізації, щоб виключити можливість придбання наркотику (самостійно відмовитися від вживання, людина просто не в силах). Терапевтичний курс включає в себе:

 1. Детоксикація (здійснюється інфузними методами).
 2. Медикаментозна терапія (антидепресанти, нейролептики) – застосовуються з метою усунення психічних розладів.
 3. Вітамінотерапія, лікувальна фізкультура, сауна, дієтотерапія, фізіопроцедури – проводяться з метою повного очищення організму від залишків наркотичних речовин, токсинів, відновлення нормального функціонування внутрішніх органів і систем.
 4. Психотерапія. В першу чергу, спрямована, щоб допомогти пацієнтові усвідомити свою залежність і необхідність лікування. Потім методами колективної психотерапії, занять в групах взаємодопомоги, Генштальд-терапії фахівці дають можливість пацієнту знайти нові цілі, сформувати правильні, здорові мотивації.

Лікування від наркотиків в «Медіконі» – наркологічному центрі проводиться виключно кваліфікованими фахівцями – наркологами, психологами, психотерапевтами. У центрі проводиться комплексна детоксикація, розроблена за індивідуальною схемою, а також курс психологічної корекції, з подальшою реабілітацією, що дозволяє пацієнтові повністю позбутися від залежності і почати нове життя.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Кодування від наркотиків
  Конкурентні антагоністи опіатних рецепторів застосовуються в медицині для лікування наркоманії наркозалежних пацієнтів з метою полегшення стану наркотичної ломки і усунення...
  Детальніше
  Наслідки вживання Спазмолексу
  Легальний “знеболюючий” наркотик Напевно вам доводилося спостерігати картину, коли молоді люди рано вранці поспішають купити в аптеці препарат «Спазмолекс» у...
  Детальніше
  Способи лікування наркозалежності: як бути, якщо лихо постукало в двері
  Захворювання, яке спочатку приносить задоволення Наркоманія – це захворювання первинне, з наростаючою симптоматикою, рецидивуюче, що викликано вживанням наркотичних речовин. Природа...
  Детальніше
  Наркотичні речовини: достовірні методи обстеження і терміни виведення
  Щоб точно дізнатися, вживає людина наркотики чи ні, проводиться ряд досліджень. Наприклад, можливе вивчення зразків сечі для швидкого попереднього результату....
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі