Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Руйнівна сила від вживання спайсів

Багатоликий ворог, який б’є точно в ціль

Пахощі, рослинна або суміш для куріння … Як тільки наркоумельци не намагаються завуалювати наркотичні речовини, що володіють потужним психотропну дію! Spice, відомий у всьому світі курильний бренд, позиціонує себе як нешкідливий спосіб розслаблення. Досить звернутися до семантики цього слова, яке з англійської перекладається як «спеція».


Безумовно, до складу «спайсів» входять компоненти рослинного походження (шавлія провісників, лотос блакитний, троянда гавайська). Однак проведені дослідження констатують, що для їх обробки використовують заборонені синтетичні канабіноїди, які, крім залежності, здатні викликати незворотні зміни в організмі.

Згубний вплив на людину

Згубний вплив спайсаСинтетично створені наркотики руйнують психічне здоров’я, деструктивно впливаючи на центральну нервову систему. Це відбувається навіть швидше, ніж при курінні марихуани. Курцем опановує безпричинний страх, паніка, галюцинації. Також уражаються всі внутрішні органи, страждає печінка, мозок, серце. Куріння «спайсів» негативно впливає на дітородної функції і половому потязі. В результаті поступово розвивається отруєння організму токсинами, формується психічна залежність. Картина «синдрому відміни» класична: нудота, блювота, слабкість, ломота тіла, лихоманка. Спайсозавісімому необхідно якнайшвидше системне лікування наркоманії.

Статус «спайсів» в Україні

ефективне лікування від спайсівОфіційно в нашій країні дана різновид курильної суміші не заборонена. До розряду наркотичних віднесені тільки компоненти, що входять до її складу. Однак з огляду на те, що spice-формула постійно варіюється (до 20 разів за рік!), Проаналізувати її складові досить складно. До того ж «спайс» продається переважно через інтернет-магазини і віртуальних продавців.

На думку незалежних експертів, поки подібні курильні-психотропні суміші не будуть заборонені на законодавчому рівні, епідемію поширення смертельних наркотиків неможливо буде зупинити. А поки активним спайс-прихильникам необхідно оперативне та ефективне лікування наркоманії.

Кваліфіковане лікування наркозалежних в центрі «Медікон»

Протистояти залежності від наркотиків будь-якого походження вам допоможуть фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Розроблений ними курс реабілітації складається з перебування в стаціонарі протягом 6 місяців і подальшої соціальної адаптації.

Тут вам запропонують не тільки індивідуально підібрану процедуру детоксикації, яка значно полегшить протікання абстинентного синдрому, але і нададуть комплексну психологічну підтримку. Психосоціальною реабілітацією пацієнтів центру займається згуртована команда компетентних психологів, психотерапевтів, волонтерів і соцпрацівників. Вони працюють за системою «12 кроків», спрямованої на формування нових життєвих цінностей, орієнтирів, духовне відновлення наркозалежного, а також поліпшення внутрішньосімейних стосунків.

«Медікон» гарантує своїм реабілітантами компетентне анонімне лікування наркоманії, яке базується на високих морально-етичних принципах, гуманне ставлення і бездоганному професіоналізмі.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Що робити, якщо лікування від наркоманії не допомогло?
  Яким чином уникнути зриву після лікування Сучасні підходи до лікування від наркоманії досить ефективні. Для їх реалізації провідні фахівці використовують...
  Детальніше
  Про програму 12 кроків
  Програма реабілітації наркозалежних пацієнтів «12 кроків» справедливо вважається однією з найбільш ефективних методик, які завоювали численні позитивні відгуки по всьому...
  Детальніше
  Замісна терапія метадоном
  Специфічна методика лікування наркоманії В Україні і країнах Європи (Угорщини, Австрії, Швеції) активно використовується замісна підтримуюча терапія (ЗПТ) наркозалежних. За...
  Детальніше
  Ефективне лікування наркоманії: як досягти бажаного і стійкого результату
  Інтернет – мимовільний помічник розвитку наркоманії Згідно з останніми статистичними даними, 3% людей на землі, а це приблизно 200 мільйонів...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі