Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Небезпека вживання кодтерпіну

Ліки, яки перетворюють на наркомана

Для багатьох людей, кодтерпін – бюджетний засіб для лікування сухого кашлю. І тільки «посвячені» знають, що ці доступні ліки, які міститять наркотик кодеїн. Вони продаються в будь-якій аптеці в необмеженій кількості. В Україні кодтерпін став популярним в 2008 році, коли офіційно заборонили продаж трамадолу без рецепту. Сьогодні його може собі дозволити купити будь-який школяр.


Основні властивості

Згідно з інструкцією, допустима добова доза кодтерпіну в лікувальних цілях – 1-3 таблетки на протязі не більше 5 днів, оскільки основний його компонент, кодеїн, наркотик з розряду опіатів, викликає звикання. Наркомани для максимального ефекту можуть вживати кілька упаковок за день, поєднуючи їх з седативними, снодійними препаратами або левоміцетином, який затримує наркотик в печінці. Досвідчені наркозалежні без праці «відбивають», тобто, синтезують з кодтерпіну кодеїн в чистому вигляді. Для цього таблетки змочують водою, проціджують і гасять соком лимона. Після настає почуття ейфорії, які супроводжується припливом енергії і гарного настрою. Зіниці звужуються, в результаті підвищення тиску червоніє шкіра обличчя, відчувається тепло по всьому тілу. Ефект триває близько 6 годин. Далі виявляється апатія, пригнічений стан і, природно, потреба в новій дозі.

У чому ж шкода кодтерпіну?

Залежність, спровокована періодичним вживанням кодеїну, формується дуже швидко. Порушується сон, апетит, людина втрачає у вазі, часто перебуває в стані депресії. Спостерігаються болі в області шлунка, розлад травлення. Кодтерпінового наркомана видають такі ознаки:

 • нездоровий, землистий колір обличчя;
 • набрякле обличчя;
 • тремтячі руки;
 • озноб, підвищене потовиділення;
 • непритомність, судоми, запаморочення;
 • нервозність, безпричинна агресія.

Кодеїнізм виліковний?

Кодеїнізм виліковний?Від кодтерпіновой залежності страждають багато молодих людей. Однак, як і будь-яку іншу залежність, дане патологічний потяг практично неможливо подолати поодинці. «Синдром ломки» виражається яскраво і триває до 4 тижнів, оскільки у наркозалежного страждає психіка, життєво важливі внутрішні органи і системи. Такий стан вимагає активного терапевтичного впливу і уважного спостереження з боку медперсоналу, психологічного супроводу та тривалої реабілітації. Подібні послуги в повному обсязі може надати тільки наркологічна клініка.

У цьому напрямку вже більше 10 років успішно працює Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон». Він пропонує комплексне лікування всіх видів залежності в умовах закритих стаціонарів, де працюють досвідчені, кваліфіковані лікарі-наркологи, експерти по хімзавісімості, а також команда психологів, психоаналітиків і соцпрацівників.

Центр лікування наркозалежності «Медікон»: курс на одужання

Лікування наркоманії в Запоріжжі та інших містах, і зокрема, від кодтерпіновой залежності проходить за програмою «12 кроків» із застосуванням працетерапії та сімейної психотерапії. Метою реабілітації є не тільки мотивація до одужання після проходження процедури детоксикації, але і тривала, скрупульозна робота з психологами над відновленням душевної рівноваги, самоорганізації і віри в свої сили. По закінченню реабілітації слідкуе період соціальної адаптації.

«Медікон» гарантує результативне і професійне лікування кодтерпіновой залежності, почати яке ви можете вже сьогодні!

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Як один наркоман витягує матеріальні ресурси з сім’ї
  Хвороба, яка знищує в людині людське Залежність від наркотиків робить своєю жертвою не тільки саму людину, яка їх вживає, але...
  Детальніше
  Кодтерпін невинні ліки від кашлю або новий синтетичний наркотик
  Наркотик, що виходить наповерхню Не секрет, що сучасна наркоіндустрія активно розвивається, розширюючи свій і без того багатий асортимент. І якщо...
  Детальніше
  Наслідки від Ріталіну і лікування
  Ріталін являє собою сильнодіючий психотропний препарат. Даний засіб відомий ще під назвами – дитячий кокаїн, таблетки для бадьорості і т.д....
  Детальніше
  Що таке Субітекс
  Чи можливо вилікувати одну наркоманію іншою? Довгий час «Субітекс» (Субутекс, бупренорфін) вважався препаратом, який використовувався виключно в рамках замісної підтримуючої...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі