Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Ефективне лікування алкоголізму

Алкогольна залежність – важке психосоматичне захворювання, що руйнує фізичне здоров’я, психіку і особистість людини. Як і при іншій патології, пацієнту потрібно своєчасна і грамотна допомогу. Ефективне лікування алкоголізму пропонує пройти приватна клініка «Медікон», що гарантує кожному хворому індивідуальний підхід, отримання позитивних результатів, повну анонімність і відсутність постановки на облік.


 

Принципи лікування алкогольної залежності

Для того щоб лікування алкогольної залежності проходило результативно, співробітники клініки дотримуються наступних принципів:

 1. Конфіденційність. Має велике значення, щоб людина погодилася пройти реабілітацію. У приватній клініці особиста інформація про пацієнтів розголошенню не підлягає, отже, хворим і їх родичам вдається уникнути громадського осуду і цілого ряду проблем в подальшому.
 2. Поетапність. Боротьба з алкоголізмом повинна носити послідовний характер. У центрі пацієнтам надається спочатку перша медична допомога, купіруються ознаки абстинентного синдрому, потім людина проходить курс психологічної реабілітації, на завершення – соціальну адаптацію, що дозволяє їй знайти своє місце в суспільстві і скоротити ризики можливого рецидиву.
 3. Індивідуальний підхід. У кожного пацієнта своя історія хвороби, свої причини розвитку залежності. Тому і методи лікування як медикаментозного, так і психотерапевтичного підбираються для кожного свої.
 4. Довгострокові методи. Більшість наркодиспансерів при лікуванні алкоголізму використовують програму ДЕТОКС, кодування, підшивку і інші методи, що відносяться до категорії короткострокових. Вони хоч і дають позитивний ефект, але тимчасовий. Для досягнення стабільної ремісії і зцілення від згубної залежності потрібні сучасні довгострокові методи боротьби з алкоголізмом: заняття в групах взаємодопомоги, сімейний системний психоаналіз, гештальт-терапія.
 5. Робота з мотиваціями. Щоб остаточно позбутися залежності, хворий повинен мати таке бажання і розуміти, що відбувається з ним. Як правило, алкоголіки факт наявності залежності заперечують і від допомоги відмовляються. Виправити ситуацію допомагає метод інтервенції – проведення мотивуючих розмов, що дозволяють адекватно прийняти проблему і свідоме рішення про проходження повноцінного реабілітаційного курсу.

Дотримання перерахованих правил дозволяє домагатися хороших результатів навіть у важких клінічних студіях, на крайніх стадіях розвитку алкоголізму.

Види послуг

Наркологічний центр «Медікон» пропонує наступні види послуг, спрямовані на боротьбу з алкогольною залежністю:

 1. Проведення детоксикації – очищення організму від токсинів і продуктів розпаду етилового спирту. Це перша процедура, яка призначається при лікуванні алкоголізму. Проходить за допомогою прийому медикаментів, очищаючих крапельниць, апаратних і біологічних методик. Оптимальний спосіб детоксикації фахівці визначають в індивідуальному порядку.
 2. Виклик нарколога на дім – доступний цілодобово. Незамінна послуга, коли пацієнту потрібне виведення із запою, лікування білої гарячки, зняття гострої абстиненції, купірування важкої алкогольної інтоксикації.
 3. Надання допомоги ближньому оточенню хворого – надання безкоштовних консультацій, сеанси сімейної психотерапії, лікування співзалежності.
 4. Підтримка в соціальній адаптації, крім терапевтичного супроводу та психологічної допомоги, передбачається і сприяння у вирішенні соціальних проблем колишніх алкозалежних. Всім реабілітантам надаватиметься допомога в отриманні освіти або зміни професії, працевлаштуванні, самореалізації.

При необхідності хворим надається трансфер в клініку, можливо також лікування алкогольної залежності примусово (шляхом інтервенції) або без його відома.

Грамотне лікування алкоголізму не просто усуває фізіологічну тягу до вживання спиртних напоїв, а й змінює спосіб життя, систему цінностей людини, дає їй реальний шанс почати нове життя.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Симптоми наркоманії та лікування наркозалежності
  Наркоманія – хвороба, що відрізняється широким розповсюдженням. Згубна залежність при відсутності своєчасно вжитих заходів веде до неминучої смерті хворого. Тому...
  Детальніше
  Лікарська залежність
  Лікарська залежність – одна з форм наркоманії? Ми живемо в стані хронічного стресу: неприємності на роботі, брак грошей, нестабільна політична...
  Детальніше
  Ефективне лікування наркоманії: як досягти бажаного і стійкого результату
  Інтернет – мимовільний помічник розвитку наркоманії Згідно з останніми статистичними даними, 3% людей на землі, а це приблизно 200 мільйонів...
  Детальніше
  Медичні наслідки наркоманії
  Наркотики ведуть війну проти населення Землі Ахіллесовою п’ятою сучасного суспільства, безумовно, є наркоманія. Лише за приблизними підрахунками, близько 1 млрд...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі