Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркозалежності від А до Я

Ази сучасного лікування наркозалежності

Сьогодні проблема залежності від наркотиків звучить для багатьох українських сімей так гостро, як ніколи. Роками батьки, безуспішно шукаючи ефективні способи лікування патологічної залежності, спостерігають, як їхня дочка або син згоряють на очах. Наркотик вбиває по-різному: невиліковно (СНІД, цироз) або блискавично (передозування, самогубство). Чому ж багато хто до цих пір продовжують жити в світі ілюзій?


Наркотична міфотворчість: топ-3 помилок

Наркологічний центр «Медікон» надасть допомогу в Лікуванні наркозалежностіНайпопулярнішим є помилкове твердження, що вилікувати наркозалежність можна швидко. Задумайтесь, якщо сучасний підхід має на увазі зняття ломки, відновлення здорового сну, апетиту, самопочуття і тривалу психосоціальну реабілітацію, то невже всього цього можна домогтися за 1-2 місяці? Відповідь очевидна. Для цього необхідно як мінімум півроку лікування наркоманії у Дніпропетровську в умовах стаціонару.

Другу позицію займає твердження, що стало «класикою жанру»: «Я кину сам!». Так наркоман присипляє пильність рідних. Але послухайте, якби все було так просто, невже чисельність наркоманів по всьому світу обчислювалася сотнями мільйонів? Людина, цілком залежить від патологічної тяги, не може контролювати бажання і вчинки. Йому необхідна кваліфікована поліаспектне лікування наркозалежності.

Ну і останній сама суперечлива теза – «Кинути наркотики назавжди неможливо». Уже не перший рік його успішно розвінчують фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», чиї реабілітанти демонструють відмінний успіх реабілітаційної програми. З чого ж радять починати цей тривалий процес медіконовскі експерти?

Поетапна інструкція боротьби з нарко-потягом

 1. Почніть з дзвінка! Зателефонувавши в центр, ви оперативно отримаєте консультацію фахівця, який відповість на всі ваші запитання.
 2. Не впадайте у відчай! Допомогти можна навіть тоді, коли людина не хоче починати лікування наркозалежності. Для цього достатньо правильно її мотивувати.
 3. Сміливо починайте лікування! Знайте, воно буде тривалим і складним.
 4. Заручіться підтримкою рідних. Їх співучасть важлива під час і після реабілітації.
 5. Не відмовляйтеся від пропозицій соціально-психологічного супроводу навіть після лікування.

Як потрібно діяти, якщо ваша дитина – наркоман?

Батьки, які дізналися, що їх дитина вживає наркотики, поводяться по-різному: загрожують домашнім арештом, не дають грошей на дрібні витрати, організовують стеження, або ж заспокоюють себе тим, що, мовляв, це звичайні пустощі. І мало хто усвідомлює, що саме від правильної батьківської позиції залежить подальше життя підлітка

«Правильна» реакція батьків на недитяче захоплення наркотиками

 1. Говоріть з дитиною, спробуйте зрозуміти причину нарко-потягу. Не приховуйте свої побоювання і почуття.
 2. Приготуйтеся до захисної реакції дитини у вигляді звинувачень, не вступайте з ним в безперспективну суперечку.
 3. Не намагайтеся швидко залагодити всі проблеми, пов’язані зі школою, міліцією або боргами. Підліток має усвідомлювати, що відповідати за свої вчинки доведеться тільки йому і, можливо, з часом, перестане собі шкодити.
 4. Скоротіть кишенькові витрати, аргументувавши це втратою довіри.

У ситуації, що склалася зберігайте самоконтроль, дійте спільно з іншими членами сім’ї і набирайтеся терпіння! Приготуйтеся до того, що змінюватися і адаптуватися до нових умов належить і вам! Адже без вашої підтримки, уваги і турботи близька людина, що потрапила в сіті наркотичного дурману, не впорається!

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Чому мутують наркотики?
  Розвиток, який тільки шкодить Сучасна наркоіндустрія з кожним роком розвивається, про що свідчить офіційна статистика. Багато старшокласників вже знайомі з...
  Детальніше
  Ефективне лікування алкоголізму
  Алкогольна залежність – важке психосоматичне захворювання, що руйнує фізичне здоров’я, психіку і особистість людини. Як і при іншій патології, пацієнту...
  Детальніше
  Наркотики і шизофренія – згубний взаємозв’язок
  Зв’язок наркоманії і шизофренії проявляється все частіше Слід зауважити, що на сьогоднішній день, два взаємопов’язані захворювання, шизофренія і наркотики, мають...
  Детальніше
  Як дізнатися, що ваша дитина стала вживати наркотики
  Наркоманія б’є по найдорожчому Підліткова наркоманія стала для нашої країни стихійним лихом. Якщо 5 років тому 16-річний наркозалежний шокував, то...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі