Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Вивід із запою на дому

Що таке запій?

Запій – це стан в якому людина перебуває протягом декількох днів, тижнів, а то і місяців, але не менше доби, а вживання алкоголю в такий період супроводжується сильною алкогольною інтоксикацією. Результатами такого отруєння можуть бути не тільки депресивні стани, алкогольний делірій (психоз, що супроводжується галюцинаціями), алкогольний параноїд (маячні ідеї переслідування), галюциноз, а й інсульт головного мозку, інфаркт міокарда і навіть летальний результат. Важливо розуміти, що алкоголік, що знаходиться в тривалому запої вимагає сторонньої допомоги, так як сам не може зупинитися через різке погіршення самопочуття.


Відмовляючись від вживання чергової дози алкоголю, у хворого спостерігається підвищення артеріального тиску, навантаження на серце, тремтіння рук, виникнення епілептичного нападу і алкогольного делірію. Ухвалення “рятівної” дози позбавляє від всіх перерахованих вище симптомів, але разом з цим посилює прояв і без того найсильнішої інтоксикації. Опинившись в такому безвихідному становищі необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою.

Надання допомоги при запої фахівцями “Медікону”

Наркологічний центр «Медікон» надає послуги не тільки з виведення з запою, але і допомогу нарколога, психосоціальну реабілітацію, психотерапію в групах та індивідуально, відновлення роботи всіх органів і систем, кваліфіковану допомогу лікарів під час і після лікування. Вивід із запою можливий як в домашніх умовах, так і в умовах стаціонару абсолютно анонімно. Лікарем-наркологом буде визначено варіант надання допомоги. Якщо виведення із запою проводиться на дому в м.Київ, то фахівець центру прибуде додому до хворого для надання своєчасної та ефективної допомоги.Після огляду пацієнта, будуть проведені необхідні маніпуляції, індивідуально підібрані вид і дозування лікарських препаратів, внутрішньовенні і внутрішньом’язові ін’єкції, детоксикаційні крапельниці. При призначенні лікарських засобів, лікар керується кількома факторами: віком хворого, терміном запійного стану, наявністю супутніх хвороб. Вивід із запою на дому включає в себе зняття алкогольної інтоксикації і введення седативних протисудомних і судинних препаратів, призначення комплексу вітамінів. Хворому встановлюють крапельницю з натрієм хлориду, глюкозою і сольовими розчинами. Вводяться такі лікарські препарати: магнезія (для нормалізації тиску і як протисудомну засіб), еуфілін (при порушеннях нормального дихання і проблеми в мозковому і нирковому кровообігу), хлорид кальцію (для запобігання ризику кровотечі, компенсації дефіциту кальцію), панангін (підтримка роботи серця, компенсація дефіциту калію), димедрол (як снодійне, для зменшення ризику алергічних реакцій), церукал (для нормалізації роботи шлунка).

Важливо брати до уваги, що виведення із запою на дому може істотно полегшити стан хворого, але це всього лише один з етапів лікування алкоголізму. Адже Вивід із запоюхворий потребує не тільки в медикаментозної терапії, але і в допомоги фахівців інших областей. І як часто буває, через низку причин, а це і великий термін алкоголізму, наявність супутніх захворювань (цироз печінки або її жирова дистрофія, гепатит, гастрит, гіпертонія), психічні розлади, незгоду на лікування самого хворого, виведення із запою здійснюється в умовах стаціонару. У наркологічному центрі “Медікон” в м. Київ лікування алкоголізму здійснюється комплексно, що є гарантією тривалого результату без ризику рецидивів. Виходячи зі стану пацієнта, лікарем на перших етапах проводиться терапія гострого алкогольного отруєння (детоксикація), внутрішньовенно вводяться плазмо-замінюючі розчини, корегуючі кислотно-лужний баланс препарати, сольові розчини.У цей період організм очищається від шкідливої дії етанолу, відновлюється робота всіх органів і систем. Етап купірування абстиненції (стан похмілля) включає використання антидепресантів і ноотропів, препаратів для підтримки роботи серцево-судинної системи, нормалізації артеріального тиску. Так можливо запобігти ускладнень, викликаних тривалим вживанням алкоголю. На етапі антирецидивної терапії з пацієнтом займається психотерапевт, робота якого спрямована на закріплення отриманих результатів в процесі лікування, а також складання рекомендацій по правилам соціальної адаптації.

Звернення в наркологічний центр “Медікон” забезпечує залежним і професійне психотерапевтичне спостереження після проходження курсу лікування від алкоголізму в м. Київ. Крім виведення з запою в стаціонарі або вдома, пацієнт пройде фізичне і психологічне лікування, відновлення організму і підготується до тверезого способу життя. Завдяки 10-річному досвіду колективу наркологічного центру “Медікон” у залежного від алкоголю людини з’явиться шанс на повноцінне майбутнє.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Наркотичні речовини: достовірні методи обстеження і терміни виведення
  Щоб точно дізнатися, вживає людина наркотики чи ні, проводиться ряд досліджень. Наприклад, можливе вивчення зразків сечі для швидкого попереднього результату....
  Детальніше
  Кодтерпін невинні ліки від кашлю або новий синтетичний наркотик
  Наркотик, що виходить наповерхню Не секрет, що сучасна наркоіндустрія активно розвивається, розширюючи свій і без того багатий асортимент. І якщо...
  Детальніше
  Як лікувати наркоманію?
  Лікування наркоманії необхідно починати обережно Довгий час провідні фахівці з усього світу намагаються знайти відповідь на, здавалося б, просте запитання...
  Детальніше
  Наслідки вживання крокодила
  Наркотик, який змушує гнити ще за життя Кустарний, що руйнує, гнильний, смертоносний, наркотик для бідних … Всі ці визначення відносяться...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі