Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Наркологічна клініка

Наркологічна клініка – це найкращий вибір для пацієнтів, які страждають на алкоголізм, наркоманію, ігроманію і іншими видами залежностей. Основними перевагами лікувальних установ даного типу є гарантована анонімність і комплексний підхід до реабілітації. Найкращим чином зарекомендував себе в цьому плані реабілітаційний центр Медікон, який завоював на протязі 13 з гаком років своєї діяльності безліч вдячних відгуків пацієнтів, які зуміли за допомогою кваліфікованих фахівців перемогти свою недугу і не просто повернутися до повноцінного життя, а й значно підвищити її якість.


Про принципи роботи наркологічної клініки «Медікон»

Наркологічна клініка Медікон спеціалізується на лікуванні ігроманії, алкогольної і наркотичної залежності, застосовуючи у своїй практиці винятково найсучасніші і дієві методики, які гарантують досягнення довгострокових стабільних результатів і стійкої ремісії.

Характерною рисою закладу є суворе дотримання політики конфіденційності. Звертаючись за допомогою, пацієнти та їхні родичі можуть не побоюватися постановки на облік або громадського осуду. Анонімність і дотримання лікарської таємниці є одним з основних принципів роботи центру, незалежно від того, чи проходить клієнт повноцінний реабілітаційний курс або обмежується короткостроковими методами, наданням екстреної допомоги на дому.

Наступний принцип – це індивідуальний підхід до кожного залежному. Співробітники клініки переконані, що всі види залежностей мають психосоматичний характер. Тому неможливо лікувати всіх пацієнтів з однією стандартною програмою. Для кожного реабілітанта розробляється індивідуальний терапевтичний курс з урахуванням його особистісних особливостей, стану психіки і здоров’я, вікової категорії і ряду інших чинників.
Категорично виключається прояв будь-якого насильства по відношенню до пацієнта. Фахівці високого рівня кваліфікації знаходять підхід до кожної людини, допомагаючи йому сформувати правильні мотивації і усвідомлено, добровільно погодитися на проведення реабілітаційного курсу.

Про переваги клініки наркологічної клініки  Медікон

Наркологічна клініка в Києві – Медікон вигідно виділяється на тлі інших державних і приватних лікувальних установ подібного профілю завдяки таким незаперечних переваг:

 1. Комплексний підхід до лікування різного роду залежностей.
 2. Застосування довгострокових, ефективних терапевтичних методик.
 3. Відновлення всіх сфер життя пацієнта, духовний розвиток, розкриття особистісного потенціалу.
 4. Комфортні умови проживання.
 5. Широкий спектр послуг.
 6. Можливість виклику фахівців на будинок.
 7. Надання професійних безкоштовних консультацій в телефонному режимі.
 8. Цілодобовий графік роботи.
 9. Високий рівень кваліфікації співробітників, серед яких – наркологи, психологи, психотерапевти, експерти з питань хімічної залежності, медичні фахівці, соціальні працівники.
 10. Надання допомоги членам сім’ї реабілітанта, як психологічної, так і інформативною.
 11. Терапевтичне супровід та підтримка випускників в постреабілітаціонной періоді після повернення з клініки.
 12. Численні позитивні відгуки пацієнтів, які проходили лікування в даному спеціалізованому закладі.

Статистика говорить сама за себе. Більше 30% випускників центру Медікон назавжди позбулися від згубних залежностей, налагодили сімейні відносини, влаштувалися на хорошу і високооплачувану роботу, ставши шанованими і повноцінними членами суспільства.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Симптоми наркоманії та лікування наркозалежності
  Наркоманія – хвороба, що відрізняється широким розповсюдженням. Згубна залежність при відсутності своєчасно вжитих заходів веде до неминучої смерті хворого. Тому...
  Детальніше
  Чому мутують наркотики?
  Розвиток, який тільки шкодить Сучасна наркоіндустрія з кожним роком розвивається, про що свідчить офіційна статистика. Багато старшокласників вже знайомі з...
  Детальніше
  Тести на вживання наркотиків: основні групи та характеристики
  Уважне ставлення до своїх рідних і близьким допоможе своєчасно виявити у них наркотичну залежність і врятувати їм життя. За зовнішніми...
  Детальніше
  Руйнівна сила від вживання спайсів
  Багатоликий ворог, який б’є точно в ціль Пахощі, рослинна або суміш для куріння … Як тільки наркоумельци не намагаються завуалювати...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі